Forum dla inwestorów giełdowych

Polecam nowe forum jakie powstało na moim blogu. Aby rozpocząć wypowiadanie się na forum wystarczy wejść do pokoju forum i zamieścić wpis pod wybranym tematem. Można również tworzyć swoje własne, nowe tematy - np. dotyczące określonej spółki giełdowej lub danemu zagadnieniu ( np. "jak ustawiać stop lossy?). Na chwilę obecną na forum utworzone są następujące tematy: ciekawostki-warto obserwować -nowe technologie, perspektywiczne branże, tipy inwestycyjne dotyczące określonych spółek spółka dnia             - forumowicze typują codziennie spółkę, która ma szansę na największy wzrost na kolejnej sesji dokąd zmierza WIG20?- forumowicze wpisują swoje typy dotyczące WIG20 - kierunek w jakim będzie się poruszał w najbliższym czasie i poziomy docelowe. jak stworzyć własnego awatara przy nicku?   - dowiesz się jak można dodać zdjęcie lub grafikę przy swoim nicku czyli stworzyć tzw. awatara, co ciekawe uniwersalnego nie tylko na moim blogu ale w całym necie. warto również zapoznać się z zasadami nowego forum:zasady forum Bezpośredni link do nowego forum:forum/ ZACHĘCAM BARDZO SERDECZNIE - KAŻDY KTO STWORZY WŁASNEGO AWATARA I POCHWALI SIĘ NIM NA NOWYM FORUM OTRZYMA ODE MNIE E-BOOKA "INWESTUJ LONGTERM" ! :-)

banner_01_3_1 (1) (1)
Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 4 min.

FED in black hole

czas czytania: 2 min.

Prezent od św. Mikołaja :-)

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.