Grodno: Wybicie z oRGRa ale nadal kanał spadkowy.

Podczas dzisiejszej sesji kurs Grodna wybił przez strefę szyi oRGRa. Jest to sygnał pozytywny dający szansę na odreagowanie spadków. Strefa szyi jest teraz potencjalnym wsparciem, a kolejna strefa wsparcia jest w okolicach 10-10,50 zł. Aktualnie kurs zatrzymał się na oporze w okolicach 11,5 zł, ale znacznie silniejsza strefa oporu będzie w okolicach 12 zł.

Interwał dzienny, wykres roczny:

Na interwale tygodniowym widzimy jednak, że od roku 2022 kurs porusza się w kanale spadkowym. Jego górna linia jest potencjalnym oporem i dopiero jej przebicie dałoby szansę na zmianę trendu długoterminowego.

Interwał tygodniowy, wykres trzyletni:

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści.

Author image

Łukasz Popławski

Niezależny analityk techniczny.
czas czytania: 2 min.

Jak skutecznie inwestować poświęcając godzinę tygodniowo?

czas czytania: 2 min.

Akcje ATrakcje: ZE PAK

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.