Inwestowanie nigdy nie było prostsze

Każdy kto zapisze się na darmowy newsletter otrzyma bezpłatny raport, w którym dowie się jaka jest moja strategia na najbliższy rok. Jakie są moje przewidywania odnośnie polskiej gospodarki i w konsekwencji zachowania RPP oraz rządu. Na darmowy biuletyn można zapisać się w każdej chwili podając imię i nazwisko (lub tylko pseudonim) oraz swój adres email. Z prawej strony bloga jest baner gdzie można te dane wpisać i po kilku sekundach zostanie wysłany email potwierdzający na podaną skrzynkę. Od tej chwili zostaje się regularnym subskrybentem, otrzymującym na bieżąco wszelkie istotne informacje dotyczące mojej strategii inwestycyjnej oraz postrzegania rynku. UWAGA: BARDZO CZĘSTO MAILE Z BIULETYNAMI TRAFIAJĄ DO FOLDERU "SPAM" - PROSZĘ ZA KAŻDYM RAZEM SPRAWDZAĆ FOLDER "SPAM" - MAILE WYSYŁA AUTOMAT I NIEKTÓRE SERWISY POCZTOWE MOGĄ GO BLOKOWAĆ!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 4 min.

Polityka prywatności

czas czytania: 1 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 14-18.01.2013

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.