Jak inwestować i nie płacić podatku Belki?

Zapraszamy wraz z Maćkiem Samcikiem na kolejny darmowy webinar - tym razem odpowiemy na pytania:

- jak bezpiecznie lokować swoje oszczędności na giełdzie, tak aby być może dużo nie zarobić ale i nie narażać się na ryzyko straty?

- jak inwestować nie płacąc podatku Belki?

- jak dodatkowo zabezpieczyć swoją emetyturę nie licząc jedynie na cieciowską daninę z ZUS czy jakieś wacikowe z OFE?

PRZEDSTAWIENIE PRELEGENTÓW:

Maciej Samcik – Dziennikarz ekonomiczny i bloger, od 1997 r. w dziale ekonomicznym „Gazety Wyborczej”. Pisze o giełdzie, ubezpieczeniach, funduszach emerytalnych i inwestycyjnych, bankach i finansach osobistych. Redaguje autorskie strony konsumenckie "Pieniądze Ekstra". Od 2009 r. prowadzi popularny blog interwencyjny "Subiektywnie o finansach" (ponad 200 tys. użytkowników miesięcznie oraz 31 tys. fanów na Facebooku). Autor pięciu książek o finansach osobistych (ostatnia: "Moje pierwsze kieszonkowe").
Laureat prestiżowych nagród dziennikarskich, w tym dwukrotnie Grand Press (za cykl tekstów poświęconych nieprawidłowościom w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych oraz dla najlepszego dziennikarza ekonomicznego), nagrody im. Władysława Grabskiego przyznawaną pod auspicjami Narodowego Banku Polskiego i nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Z wykształcenia ekonomista, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Poza finansami interesuje się fotografią, historią najnowszą Polski, gra w tenisa.

Albert Rokicki

Albert Rokicki, Longterm.pl – inwestor giełdowy z 15 letnim doświadczeniem, ekonomista i niezależny analityk rynków finansowych. Redaktor serwisu dla inwestorów giełdowych Longterm.pl oraz autor licznych artykułów dla magazynów takich jak Akcjonariusz, Equity Magazine, Trend i Market Voice. Cyklicznie publikuje raporty z rankingiem wyselekcjonowanych, najlepszych według niego polskich spółek po wynikach kwartalnych. Od stycznia 2016 roku prowadzi autorski kanał "Pytania do Longterma" na kanale Inwestorzy.tv


PLAN SPOTKANIA:

CEL SPOTKANIA:
Przedstawienie zalet rachunków IKE (Indywidualne Konto Emerytalne) i IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego) ze szczególnym uwzględnieniem zapewniania sobie bezpiecznej i dostatniej emerytury.

PLAN SPOTKANIA:

20:00-20:05 Powitanie i wprowadzenie do tematu
20:05-20:35 Maciej Samcik: "Dlaczego tak ważne jest inwestowanie poprzez IKE i/lub IKZE?
20:35-21:00 Albert Rokicki "Jak się inwestuje poprzez IKE/IKZE i gdzie najlepiej otworzyć sobie takie rachunki?"
21:00-21:25 Sesja pytań i odpowiedzi

Spotkanie rozpocznie się we WTOREK 31.05 O GODZ. 20:00.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, DLATEGO WARTO BYĆ ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ ABY ZAJĄĆ MIEJSCE 🙂

Po wpisaniu swoich danych w formularzu otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację z linkiem do pokoju webinarowego.

Wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych przez nas oraz naszych partnerów jest dobrowolne ale niezbędne do udziału w tym wydarzeniu.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.