TOP 15 Poland - ranking polskich spółek giełdowych

Poniżej zachowanie najlepszych spółek z naszych rankingów od początku ich publikowania w takiej formie czyli od 5 kwietnia 2013.

TOP 3 - portfel złożony z 3 spółek, które typowaliśmy na pierwszych trzech pozycjach w kolejnych rankingach (1-3)

TOP 5 - jak wyżej ale 5 spółek (pozycje 1-5)

TOP 7 i TOP 10 - analogicznie

Wyniki portfeli po 3 latach:

TOP 3  +151%

TOP 5  +156%

TOP 7  +135%

TOP 10  +108%

W tym samym czasie indeks WIG wzrósł o symboliczne 2,66%

Publiczny portfel SPT (Spółki Prowzrostowe Tygodnia) zyskał w tym samym czasie 42%

Widać, że kursy najlepszych spółek zostały dość brutalnie zgwałcone w zeszłym roku, ale po wylizaniu ran, od początku tego roku systematycznie odrabiają straty i obecne poziomy można potraktować jako okazję inwestycjną. Pomimo tego, ktoś kto 3 lata temu zainwestował w najlepsze 5 spółek z kolejnych rankingów 30 000 zł, ma w tej chwili ponad 75 tysięcy złotych (zarobiłby 45 koła) 🙂

Już w środę 25.05.2016 odbędzie się premiera najnowszego raportu z raningiem 15 najlepszych naszym zdaniem, polskich spółek po wynikach za I kwartał 2016. Raport będzie dostępny w pierwszej kolejności dla aktywnych Subskrybentów, czyli osób które wykupiły abonamant na codzienne komentarze giełdowe i dostęp do moch dwóch portfeli inwestycyjnych. Publiczna sprzedaż rozpocznie się dopiero tydzień później czyli 01.06.2016.

Osoby zainteresowane zakupem mojej usługi (ABONAMENT ROCZNY NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE), mogą zapoznać się ze szczegółami oferty po wejściu w poniższy link:

CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO EKIPY LONGTERM.PL I OTRZYMAĆ NAJNOWSZY RAPORT W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI JUŻ W ŚRODĘ <LINK>

Jakie korzyści uzyskuje się dzięki rocznemu abonamentowi:

1) KAŻDY KOLEJNY RAPORT Z RANKINGIEM TOP 15 POLAND GRATIS!

Bezpośrednio po zakupie abonamentu, otrzymujesz ostatni raport (obecnie dostępny jest ranking TOP15 POLAND po wynikach za cały 2015) oraz każdy kolejny gratis aż do wygaśnięcia abonamentu. Innymi słowy w cenie 380 zł otrzymujesz aż 5 raportów wartych 120 zł każdy - cena zwraca się zatem z nawiązką w samych raportach! Płacisz 380 zł a otrzymujesz w ciągu roku produkty towarzyszące o wartości 600 zł!

Przykładowo jeśli kupisz dzisiaj (22.05.2016) to:

-otrzymujesz jeszcze dzisiaj ostatni raport z rankingiem TOP15 POLAND po wynikach za cały 2015 rok,

-25.05 otrzymasz kolejny raport z rankingiem TOP15 POLAND po wynikach za I kw. 2016,

-pod koniec sierpnia/początek września otrzymasz raport z rankingiem po pierwszym półroczu 2016

-pod koniec listopada otrzymasz raport z rankingiem za III kw. 2016

-pod koniec marca przyszłego roku otrzymasz raport po wynikach za cały 2016  rok.

2) CODZIENNE KOMENTARZE I DOSTĘP DO MOICH DWÓCH PORTFELI INWESTYCYJNYCH

W ramach usługi przez rok czasu wysyłbym do Ciebie mój komentarz po każdej sesji giełdowej oraz pokazywał aktualny skład moich dwóch portfeli inwestycyjnych:

-Portfel długoterminowy stabilnego wzrostu - transakcji dokonuje stosunkowo rzadko i skupiony jestem na najsilniejszych fundamentalnie spółkach z naszego rynku - znajdują się w nim spółki z czołówki rankingu.

-Portfel agresywny inwestor - transakcji dokonuje dosyć często i staram się aby zawsze znajdywała się przynajmniej jedna spółka lub maksymalnie trzy propozycje na osiągnięcie szybkiego, kilkunasto- kilkudziesięco procentowego zysku w czasie maksymalnie 20 sesji giełdowych. Jeśli pozycja nie spełnia zakładanych oczekiwań, to oczywiście zamykam ją wcześniej. Obowiązuje przy tym nadrzędna zasada ochrony kapitału i na pojedyńczej transakcji spekulacyjnej nie mogę stracić więcej niż 1,5-maksymalnie 2% kapitału (stop loss obowiązuje zawsze!).

3) DOSTĘP DO FORUM VIP

Dopstęp do forum VIP to świetna użyteczność dla osób, które chcą zadać pytanie podczas sesji lub zapoznać się z typami inwestycyjnymi pozostałych forumowiczów. Na forum pisze kilku bardzo doświadczonych inwestorów, którzy co pewien czas dzielą się swoimi typami inwestycyjnymi, niekoniecznie związanymi z moimi rankingami. Jest nawet jeden naprawdę przedni spec od rynku NewConnect. Inwestorzy toczą merytoryczną, kulturalną dyskusję a żadne pytania, nawet te najgłupsze nie pozostają nigdy bez odpowiedzi.

4) CODZIENNE ODCZYTY WSKAŹNIKA "BAROMETR INWESTORA"

Każdego dnia podaje dwukrotnie odczyty mojego autorskiego wskaźnika prawdopodobieństwa wzrostów czyli "BAROMETRU INWESTORA", który w porę otrzega przed załamaniem rynku oraz z wyprzedzeniem informuje o nadchodzących wzrostach na polskiej giełdzie. W zależności od jego odczytów przyjmuje określone postawy - DEFENSYWNĄ, NEUTRALNĄ lub OFENSYWNĄ i w oparciu o mój system zwiększam lub zmniejszam swoje zaangażowanie w akcje. Jest to zatem bardzo przydatne narzędzie wspomagające zarządzanie kapitałem.

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZISIAJ I OTRZYMAJ OSTATNI RAPORT GRATIS ORAZ NAJNOWSZY RAPORT JUŻ  25.05 - W PRZEDPREMIEROWEJ WYSYŁCE DLA SUBSKRYBENTÓW!

<link>: ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE I DOSTĘP DO PORTFELA DŁUGOTERMINOWEGO

650x292_2 (1)

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całego kapitału

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.