Jak skutecznie inwestować poświęcając tylko godzinę tygodniowo? LIVE w czwartek o 20:00!

czas szybko leci i mineło już prawe 11 miesięcy od dołka poprzedniej bessy (13.10.2022). Uważam że to dopiero początek cyklicznej hossy, która według moich założeń będzie trwała aż do 2027 roku i będzie analogiczna do tej z lat 2003-2007 - nawet lata się rymują.

Z tej okazji chciałbym zaprosić na LIVE już w CZWARTEK 07.09 o godz. 20:00.

Podczas LIVE, pokażę raz jeszcze moje zeznania podatkowe PIT-8C jakie otrzymałem z domów maklerskich za 2022 rok oraz PIT-38 sumujący je wszystkie aby się w pełni uwiarygodnić.

Ujawnię moje zyski z inwestycji nie tylko z ubiegłego roku ale przypomnę również jakie wyniki osiągnąłem od 2015 roku czyli za ostatnie 8 lat!

Pokazuję moje zyski regularnie co roku aby się uwiarygodnić i mam nieskrywaną satysfakcję, że robię to jako jedyny w Polsce pośród znanych ekspertów giełdowych.

Podczas spotkania porozmawiamy sobie o inwestowaniu i zastanowimy czy jest już dobry moment na dużą akumulację akcji zarówno na rynku polskim jak i amerykańskim.

Zasada słynnego inwestora - Warrena Buffetta brzmi: "Bądź chciwy gdy inni się boją" a obecnie utrzymuje się wciąż dość duży strach na rynku po problemach amerykańskich banków regionalnych i upadku szwajcarskiego Credit Suisse. Wciąż bardzo istotnym czynnikiem ryzyka jest wojna za naszą wschodnią granicą ale to właśnie sprawia że ceny akcji w Polsce są wciąż tanie i utrzymuje się duży strach ogółu społeczeństwa w stosunku do inwestycji.

Zapraszam w czwartek 07.09 o 20:00 na LIVE podczas którego przedstawię metodę dzięki której można skutecznie inwestować na giełdzie poświęcając godzinę tygodniowo.

Poniżej link do rejestracji na LIVE wraz z sesją pytań do mnie na czacie👇

Zarejestruj się na darmowy webinar <<LINK>>

Zarejestruj się na darmowy webinar <<LINK>>

Do zobaczenia w czwartek 07.09 o 20:00 LIVE! 😀

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.