Jak wybrać właściwe spółki i maksymalizować zysk?

Z przyjemnością sam wezmę udział w tym wydarzeniu on line, tym bardziej że czasy na giełdzie mamy bardzo ciężkie i każda rada czy opinia doświadczonego eksperta może pomóc w zwiększeniu zysku, lub co chyba ważniejsze – pozwoli uniknąć bolesnej straty! Podczas webinaru można będzie dowiedzieć się między innymi:

  • Dlaczego wciąż pakujemy się w stratne spółki i jak tego uniknąć?
  • Jak trzymać się z dala od bankrutów?
  • Kiedy dana spółka faktycznie wykazuje tendencję wzrostową?
  • Co to znaczy, że "aby być cierpliwym musisz wiedzieć na co czekać"?
DSC_2282

Prowadzący szkolenie Marcin Tuszkiewicz Serdecznie polecam szkolenie „Jak wybrać właściwe spółki i maksymalizować zyski?” i potwierdzam swoją obecność podczas webinaru na żywo. Jakby komuś było mało dużej dawki praktycznej wiedzy, to na każdego kto się zapisze na webinar czekają bonusy w postaci nagrania z poprzedniego szkolenia oraz raport gospodarczy dla Polski, przygotowany przez ekspertów Investio.pl! Na uwagę zasługuje fakt, że na poprzednie szkolenie w czerwcu zapisało się blisko 700 osób, a obecnych na żywo było ponad 250! Należy się zatem spieszyć aby zarezerwować sobie dostęp do webinaru – więcej szczegółów i link do zapisów poniżej. http://blog.squaber.com/webinarium-lipiec Pozdrawiam Albert „Longterm” Rokicki

IMG_1824

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych Kanał Youtube: https://www.youtube.com/user/alrokas Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/longtermblog Email: kontakt@longterm.pl Treści przedstawione w powyższym biuletynie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 7 min.

JW Construction - analiza spółki

czas czytania: 3 min.

Katastrofa samolotu - co dalej z giełdą?

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.