Konferencja KS9 On-Line

W sobotę 10.04 odbyła się całodniowa konferencja on-line. Nagrania wideo są dostępne poniżej 👇

Startujemy 10.04.2021 o 10:00 rano a kończymy o 21:30 - przerwa na lunch 15:45-17:00.

Będzie później wideo publicznie dostępne ale fajnie jest zadać pytania na żywo na czacie

Konferencja całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich inwestorów.

Poniżej harmonogram konferencji:

10:00-11:15 Andrzej Wychowaniec i Radomir Kucharski (Incuvo)

11:30-12:45  Krzysztof Czaplicki i Mateusz Nowak (Noctiluca)

13:00-14:15 Stan Just (Covenant.dev)

14:30-15:45 Marek Markuszewski i Dawid Sękowski (Starward Industries)

15:45-17:00 przerwa

17:00-18:15 Mateusz Wcześniak (Movie Games)

18:30 - 19:45 Łukasz Rosiński (Varsav Game Studios)

20:00-21:15 Albert Rokicki, Robert Ogłodziński i Adrian Przybylski (Longterm Games)

Po prezentacji każdej spółki odbywać się będzie sesja pytań, podczas której uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czacie (zarówno poprzez Youtube jak i Facebook, gdzie impreza będzie równolegle transmitowana).

LINK do I części konferencji 👇

LINK do II części konferencji 👇

UWAGA: od godz. 17:00 konferencja będzie kontynuowana pod nowym linkiem - musimy ją podzielić na dwie części ze względu na wymogi techniczne Streamyarda i FB. LINK będzie dostępny tutaj.

Prelegenci:

Andrzej Wychowaniec - prezes Incuvo

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i przedsiębiorstwami. Od roku 2012 zasiada w zarządach spółek kapitałowych.
Doświadczenie zdobywał także pełniąc funkcje menadżerskie w spółkach giełdowych i korporacjach np. AIG Credit S.A. Od roku 2018 związany z branżą gier wideo, był odpowiedzialny między innymi za produkcję gry Layers
of Fear na iOS i VR. Akcjonariusz Incuvo SA.

Radomir Kucharski - członek zarządu Incuvo

Ekspert z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży gier komputerowych, pracował przy takich tytułach jak Medal of Honor: Allied Assault, był współzałożycielem The Farm 51, twórcą i dyrektorem Katowickiego oddziału CI Games. W ostatnich latach założył firmę Spectral Games S.A. gdzie specjalizował się w tworzeniu gier i aplikacji w technologii VR i AR dla największych światowych klientów, w tym Mattel (Hotwheels) oraz History Channel (gra oparta na serialu
Knightfall – Templariusze). Akcjonariusz Incuvo SA.

Mariusz Bosiak - prezes Noctiluca

Przedsiębiorca oraz specjalista z zakresu chemii organicznej. W przeszłości jako założyciel Synthex Technologies realizował projekty dla liderów sektora agrochemicznego, farmaceutycznego i OZE.

Mateusz Nowak - CCO Noctiluca

Menedżer i doradca strategiczny z doświadczeniem z realizacji blisko stu projektów w zakresie tworzenia i implementacji strategii, procesów M&A i Due Diligence oraz procesów internacjonalizacji.

Krzysztof Czaplicki - COO Noctiluca

Doświadczony przedsiębiorca, inwestor i expert w komercjalizacji projektów deep-tech. Posiada międzynarodowe doświadczenie zdobyte w trakcie pracy dla Grupy Banku Światowego.

Stan Just - prezes Covenant.dev

Pracował w Reality Pump przy "Two Worlds" oraz w 11 bit studios przy "Anomaly", później był producentem "Wiedźmina 3" w CD Projekcie. Pełnił rolę Członka Zarządu Stowarzyszenia Polskie Gry oraz Europejskiej Federacji Twórców Gier, a także komitetu sterującego GameINN.   Absolwent psychologii na Uniwersytecie Jagielońskim oraz programu MBA na UQAM / SGH.

Marek Markuszewski - prezes Starward Industries

Pomysłodawca i współzałożyciel Starward Industries; profesjonalny twórca gier z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarach projektowania, grafiki, zarządzania; współzałożyciel krakowskiego oddziału CD Projekt RED.

Dawid Sękowski - członek zarządu Starward Industries

Inwestor indywidualny ze szczególnym sentymentem do branży game-dev; w branży IT rozwijał sprzedaż Comarch S.A. na rynku skandynawskim; współzałożyciel Starward Industries.

Mateusz Wcześniak - prezes Movie Games

Prezes Zarządu spółki publicznej Movie Games S.A.Członek Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego INC S.A., , członek organów nadzoru w spółkach kapitałowych działających w obszarze produkcji gier komputerowych i nowych technologii.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, uczestniczył w licznych specjalistycznych kursach z zakresu rynku kapitałowego, działalności instytucji finansowych w Polsce oraz wdrażania nowoczesnych metod zarządzania organizacją i zasobami ludzkimi w spółkach działających w branży nowych technologii.

Łukasz Rosiński - prezes Varsav Game Studios

Posiada bogate doświadczenie w branży gier komputerowych (m.in wiceprezes Zarządu The Farm 51 Group S.A).. Posiada blisko 10 letnie doświadczenia w transakcjach na rynku kapitałowym, przede wszystkim w emisjach akcji i obligacji korporacyjnych.

Albert Rokicki - prezes Longterm Games

Inwestor giełdowy z ponad 20-letnim doświadczeniem, od 2011 roku, kiedy zainwestował po raz pierwszy w CD Projekt, skoncentrowany na branży gamingowej. Absolwent wydziału ekonomii Uczelni Łazarskiego w Warszawie ze specjalizacją w marketingu. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, fan sportu a w szczególności zawodowej koszykówki NBA.

Robert Ogłodziński - wiceprezes Longterm Games

Od ponad 20 lat związany z dziennikarstwem finansowym, od 2012 profesjonalnie z produkcją gier. Współtworzył m.in. Wiedźmina 3, Cyberpunk 2077 i kilkanaście gier niezależnych. Współpracował z Varsav Game Studios, Walkabout Games, Fuero Games, Klabater SA i innymi. Absolwent dziennikarstwa i ekonomii, wykładowca uniwersytecki. Członek Writers Guild of America, w 2015 nominowany do nagrody BAFTA Game Awards.

Adrian Przybylski - wiceprezes, CFO Longterm Games

Absolwent kierunku Finanse i Rachunkowość na Akademii Leona Koźmińskiego. Inwestor od 2013 roku, analityk fundamentalny specjalizujący się w wycenie spółek metodą DCF. W zespole Longterm obecny od 2014 r. Współautor raportu TOP 15 Poland. Swoje doświadczenie zdobywał w Open TFI i Deloitte Polska

Partnerzy konferencji:

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Comparic.pl

FXMag

Strefa Inwestorów

Veto Media

TopStock

Ankieta dla uczestników konferencji

Dziękujemy za udział w konferencji. Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety (1-2 minuty)

Książęca Street 9 - ankieta
Niniejsza anonimowa ankieta kierowana jest do uczestników konferencji Książęca Street 9 (KS9) i bada satysfakcję użytkowników po jej zakończeniu. Czas wypełniania ankiety to 1-2 minuty.
Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Ile zarobiłem na giełdzie w 2020?

czas czytania: 1 min.

Zaproszenie na konferencję InvestCuffs

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.