Zaproszenie na konferencję InvestCuffs

Miło mi zaprosić na debatę inwestycyjną z moim udziałem oraz Tradera21 z IndependentTrader.pl oraz Sylwestra Suszka z BitBay która odbędzie się 16.04 o godz. 12:00 w ramach konferencji InvestCuffs Invest Cuffs.

Jednocześnie zapraszam na drugą debatę (tym razem gamedev-ową) w której wezmę udział wraz z Anną Bal (Jujubee), Juliuszem Mićko (Vixa Games) i Tomaszem Mazurem (Forestlight Games), która odbędzie się 18.04 o 11:00 Będę zatem po raz pierwszy występował w dwóch, zupełnie różnych rolach - inwestora i CEO Longterm Games!

Warto wziąć udział w całości konferencji bo jest zaplanowane mnóstwo ciekawych wykładów i paneli dyskusyjnych sprawdźcie sami i zarejestrujcie się - LINK:

https://www.investcuffs.pl/agenda

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki
Email: kontakt@longterm.pl
Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas
Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog
Twitter: https://twitter.com/Longterm44
Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 6 min.

Konferencja KS9 On-Line

czas czytania: 1 min.

Longterm Games - wideo prezentacja podczas KS9

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.