Konkurs - rozstrzygnięcie

Poniżej ostateczny ranking po miesiącu (wyniki uwzględniają przyznane dywidendy):

Konrad postawił na Amikę, Autogaz i Ekoexport. A na jakie spółki postawili pozostali uczestnicy? Poniżej pełna tabela:

Konrad otrzymuje główną nagrodę - roczny abonament na codzienne komentarze giełdowe wraz z ostatnim raportem z rankingiem 18 najlepszych spółek po wynikach za I kwartał 2013. Jozaga jako srebrny medal otrzymuje ostatni raport z analizami 18 najlepszych spółek po wynikach za I kwartał 2013 roku. W konkursie postawił również na Ekoexport, Assecopol i Neukę. Marcin, który zajął III miejsce otrzymuje mojego e-booka "Inwestuj longterm". Zawdzięcza pozycję na podium również Ekoexportowi oraz Qumakowi i Alchemii. Zwycięzcom serdecznie gratuluje a wszystkim konkursowiczom bardzo dziękuje za udział i wspólną zabawę. Przy okazji zapraszam na najnowszy v-blog w którym omawiam Rosję, USA, ropę naftową, Relpol, CD Projekt i węgiel: Aktualnosci.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 29.07-02.08.2013

czas czytania: 1 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 5-9.08.2013

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.