Spółki prowzrostowe na tydzień 29.07-02.08.2013

Uważam że pomimo kolejnego rozczarowującego tygodnia jaki sprawił nam "miedziak", nie widzę jak na razie powodu aby się z nim rozstawać. W portfelu zostają zatem CD Projekt, Neuca i KGHM. Po 4 tygodniach nowej edycji 2013/2014 portfel przyniósł łączny zysk (bez reinwestowania, łącznie z dywidenami) wynoszący 5,85%. W ubiegłym tygodniu zysk portfela wyniósł 1,92%.

Łączny zysk od początku prowadzenia portfela (22.06.2012) wyniósł po 56 tygodniach 30,52% (bez reinwestowania, łącznie z dywidendami).

Poprzednia edycja 2012/2013 (52 tygodni) zamknęła się łącznym zyskiem 24,67% (bez reinwestowania, łącznie z dywidendami).

UWAGA: prezentowany portfel spółek prowzrostowych nie ma żadnego związku z prowadzonym przeze mnie portfelem długoterminowym, który wykazuje obecnie znacznie lepszą zyskowność. Jeśli ktoś jest zainteresowany otrzymywaniem codziennych aktualizacji mojego długoterminowego portfela, wraz z codziennymi komentarzami po sesji to więcej szczegółów może znaleźć tutaj: shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html Treści przedstawione w powyższym biuletynie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału! W zakładce "MULTIMEDIA" pojawiła się najnowsza analiza video - omawiam Rosję, USA, ropę naftową, CD Projekt, Relpol, węgiel, jak inwestować i w co inwestować?: Aktualnosci.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 3 min.

Nie kupię bo za bardzo urosło?

czas czytania: 1 min.

Konkurs - rozstrzygnięcie

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.