Konkurs rozstrzygnięty - wyniki III tydzień

Poniżej ranking z ostatecznymi wynikami na koniec czerwca:

Zdecydowanie wygrał Mateusz, który postawił na Kofolę, CD Projekt i Assecopol. Pierwsze miejsce w konkursie zawdzięcza głównie tej pierwszej spółce, która zyskała aż 22% ! Zwycięzca otrzymuje całoroczny abonament na codzienne komentarze po sesji wraz z aktualizacjami portfela inwestycyjnego złożonego z wybranych spółek z ostatniego raportu. Drugie miejsce uzyskał r3ku21, który postawił również na CD Projekt, a poza tym na Neukę i Hygienikę. Jako nagrodę otrzymuje ostatni raport z analizami 18 najlepszych spółek po wynikach za I kwartał 2013 roku. Trzecie miejsce przypadło Dzin78, który postawił na Wielton, Rafako i Relpol. Otrzymuje w nagrodę e-booka mojego autorstwa pt. "Inwestuj longterm". Wszystkim konkursowiczom dziękuje za udział a zwycięzcom gratuluje i za chwilę prześlę nagrody. Korzystając z okazji ogłaszam kolejny konkurs - należy wytypować do niedzieli do godz, 23:59 3 spółki, które mają największy potencjał wzrostowy do końca lipca. I nagrodą będzie roczny abonament na codzienne komentarze giełdowe (wartości 250 zł), II nagrodą będzie ostatni raport z analizami 18 najlepszych spółek po wynikach za I kw. 2013 roku (wartości 95 zł) a III nagrodą będzie e-book mojego autorstwa pt. "Inwestuj longterm" (wartości 35 zł). Poniżej można zapoznać się na jakie konkretne spółki postawili poszczególni konkursowicze:

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 8 min.

Przygotowanie fizyczne do inwestowania

czas czytania: 1 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 1-5.07.2013

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.