Spółki prowzrostowe na tydzień 1-5.07.2013

Po 53 tygodniach trwania cyklu "SPÓŁKI PROWZROSTOWE TYGODNIA" łączny zysk bez reinwestowania wzrósł do 28,09% wobec referencyjnego indeksu WIG, który w tym samym czasie zyskał 11,35% i WIG20, który stał dosłownie w miejscu przez ten okres. 2 tygodnie temu zamknął się pełny rok rozliczeniowy portfela i zysk po 12 miesiącach wyniósł 24,67%. Od dzisiaj rozpoczyna się 2 tydzień kolejnego roku rozliczeniowego i pracuje już na kolejny wynik roczny. Poprzedni wynik (24,67%) będzie punktem odniesienia do kolejnych lat mojej działalności. Na kolejny tydzień postanowiłem pozostawić te same spółki w portfelu to znaczy: CD Projekt, KGHM i Neuca. UWAGA: prezentowany portfel spółek prowzrostowych nie ma żadnego związku z prowadzonym przeze mnie portfelem długoterminowym, który wykazuje obecnie znacznie lepszą zyskowność. Jeśli ktoś jest zainteresowany otrzymywaniem codziennych aktualizacji mojego długoterminowego portfela, wraz z codziennymi komentarzami po sesji to więcej szczegółów może znaleźć tutaj: shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html Treści przedstawione w powyższym biuletynie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Konkurs rozstrzygnięty - wyniki III tydzień

czas czytania: 1 min.

OFE, Złoto, Japonia, Turcja? Analiza giełd 01.07.2013

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.