Skorzystaj z konsultacji z naszymi ekspertami - Adrianem Przybylskim i Pawłem Kuźmą

Dzień dobry,

jeśli potrzebujesz wsparcia w samodzielnym inwestowaniu lub nie wiesz jak zacząć inwestować, to mamy dla Ciebie propozycję osobistych konsultacji z naszymi ekspertami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu, poparte wynikami!

Konsultację on-line lub telefoniczną możesz zarezerwować z jednym z dwóch naszych ekspertów. Istnieje również pakiet w ramach którego otrzymasz łącznie 2 konsultacje z obydwoma ekspertami aby zapoznać się z obiema szkołami inwestowania - zarówno z analizą fundamentalną (raporty finansowe i wyceny DCF spółek), jak i techniczną (wykresy spółek).

Nasi eksperci prowadzący konsultacje

Adrian Przybylski

Ekspert od analizy fundamentalnej spółek giełdowych. Doświadczenie zdobywał w Open TFI i Deloitte Polska. W zespole Longterm.pl od 2014 r. Specjalizuje się w analizie finansowej i wycenie spółek metodą DCF (Discounted Cash Flow). Inwestor z 11-letnim doświadczeniem.

Paweł Kuźma

Ekspert od analizy technicznej wykresów spółek i indeksów giełdowych. Doświadczenie zdobywał w Goldman Sachs w Londynie i DM BZWBK (obecnie Santander). W zespole Longterm.pl od 2018 r. Specjalizuje się w analizie technicznej i zarządzaniu ryzykiem w strategiach giełdowych. Inwestor z 23-letnim doświadczeniem.

Przykładowe tematy, które mogą zostać omówione na konsultacji z ekspertem od analizy fundamentalnej 👇

Pomoc w wyborze i otwarciu rachunku maklerskiego

Pomoc w obsłudze rachunku maklerskiego

Informacje dotyczące rodzajów zleceń giełdowych

Analizy spółek na życzenie

Analiza portfela inwestycyjnego

Pomoc w budowie portfela inwestycyjnego

Pomoc w przygotowaniu strategii inwestycyjnej

Pomoc w opracowaniu strategii zarządzania kapitałem (omówienie procentowego podziału majątku na giełdę oraz inne aktywa)

Odpowiedzi na pytania związane z inwestowaniem

Przykładowe tematy, które mogą zostać omówione na konsultacji z ekspertem od analizy technicznej👇

Podstawy giełdy: Wprowadzenie do działania giełdy i różnych instrumentów finansowych.

Otwarcie rachunku maklerskiego: Przewodnik krok po kroku dotyczący procesu zakładania konta, w tym informacja o wymaganych dokumentach i ankietach.

Zrozumienie wykresów: Nauka podstawowych wzorców i wskaźników używanych w analizie technicznej.

Plan inwestycyjny: Informacja jak stworzyć plan inwestycyjny i dlaczego ważne jest posiadanie planu inwestycyjnego.

Zarządzanie ryzykiem: Podstawy zarządzania ryzykiem i wyjaśnienie, dlaczego jest to kluczowe przy inwestowaniu. Techniki ograniczania strat, takie jak ustawianie zleceń stop-loss.

Psychologia inwestowania: Wskazanie emocji wpływających na decyzje inwestycyjne i informacja jak ich unikać. Zrozumienie, jak emocje inwestorów wpływają na ruchy cenowe.

Podstawy analizy technicznej: Zrozumienie wykresów cenowych, wolumenu i trendów rynkowych, wskaźników (np.: MACD, RSI) oraz formacji technicznych (np.: RGR, trójkąty, flagi).

Analiza techniczna spółki na życzenie: Przeanalizowanie wybranych spółek na wykresie technicznym.

Strategie handlowe: Omówienie strategii inwestycyjnych opartych na analizie technicznej.

Analiza intermarket: Zrozumienie jak różne rynki wpływają na siebie nawzajem.

Backtesting: Nauka testowania historycznych danych rynkowych, aby ocenić skuteczność strategii.

JAK ZAREZERWOWAĆ KONSULTACJĘ?

Pakiet łączony, obejmujący 2 godziny konsultacji (2 x 60 minut).
Do wykorzystania jest 1 godzina z Adrianem Przybylskim  i 1 godzina z Pawłem Kuźmą.

LINK do rezerwacji pakietu 2 konsultacji 👇

PRYWATNE KONSULTACJE Z EKSPERTAMI OD ANALIZY FUNDAMENTALNEJ I TECHNICZNEJ
W ramach 2 konsultacji możesz m.in. omówić otwarcie i obsługę rachunku maklerskiego, rodzaje zleceń giełdowych, otrzymać analizy fundamentalne spółek na życzenie, analizy techniczne spółek, indeksów i innych instrumentów, propozycję strategii inwestycyjnej, poznać zasady zarządzania ryzykiem, porusz…

Po dokonaniu zakupu otrzymasz wiadomość z dalszymi instrukcjami. Konsultacja odbywa się online poprzez darmowy komunikator. Preferujemy Google Meet, ale może być też Microsoft Teams, Skype lub Zoom. Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji telefonicznie.

Jest również możliwość zarezerwowania pojedynczych konsultacji z wybranym ekspertem - poniżej linki👇

PRYWATNA KONSULTACJA Z EKSPERTEM OD ANALIZY FUNDAMENTALNEJ
W ramach konsultacji możesz m.in. omówić otwarcie i obsługę rachunku maklerskiego, rodzaje zleceń giełdowych, otrzymać analizy fundamentalne spółek na życzenie, analizę portfela inwestycyjnego, propozycję strategii inwestycyjnej, odpowiedzi na pytania związane z inwestowaniem.
PRYWATNA KONSULTACJA Z EKSPERTEM OD ANALIZY TECHNICZNEJ
W ramach konsultacji możesz m.in. omówić otwarcie i obsługę rachunku maklerskiego, zrozumieć zasady analizy technicznej (analizy wykresów giełdowych), omówić plan inwestycyjny, poznać zasady zarządzania ryzykiem, poruszyć kwestię psychologii inwestowania, otrzymać na życzenie analizy techniczne spół…

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na adres email: albert@longterm.pl

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.