Korekta okazją do zakupów akcji

Nie twierdzę żeby od razu inwestować cały swój kapitał ale jestem głęboko przekonany iż warto rozpocząć już proces akumulacji wartościowych akcji poddanych starannej selekcji. Jeśli kursy tych spółek, których fundamentów jesteśmy pewni spadną, powinno się moim zdaniem dokupywać ich akcje. W 14 numerze Equity Magazine, który ukazał się 2 maja rok temu, wskazałem moje trzy typy inwestycyjne, zupełnie za darmo - tak aby udowodnić że nie tylko wiem o czym mówiłem (byłem przekonany że czeka nas hossa) ale potrafię również pokazać to na konkretnych przykładach, doskonale wyselekcjonowanych polskich spółek. Jakie to były spółki? Można sprawdzić osobiście jak uzasadniałem swoje wybory, ściągając 14 numer Equity Magazine. To były trzy spółki, jakie wytypowałem na liderów przyszłej hossy - poniżej zysk od czasu publikacji artykułu do wczoraj (18.02.2013) : Amica+ 39,8% Wawel  +47% (uwzględniając 11 zł dywidendy za 2011 rok) Synthos +6,65% (uwzględniając 0,73 zł dywidendy za 2011 rok). Średni zysk wyniósł zatem zdrowe 31,15% wobec 15,5% wzrostu porównywalnego indeksu WIG. Podałem te typy inwestycyjne niecały rok temu, wyniki są dostępne dzisiaj i każdy może je sprawdzić i zweryfikować. Bez żadnej ściemy, bez lipy, u mnie nie ma bullshit :-) Wszystko udokumentowane na blogu, w wypowiedziach video na youtube i w artykułach do Equity Magazine. Moją skuteczność każdy może zatem sprawdzić w dowolny sposób. Nie ma chyba żadnego innego analityka giełdowego w Polsce (jeśli jest to proszę mi go wskazać), który podałby wtedy, podobnie jak ja, na tacy trzy spółki i przyniosłyby one 30% w niecały rok (wciąż brakuje przecież 2,5 miesiąca do określenia rocznej stopy zwrotu). Zachęcam do zakupu rocznego abonamentu na codzienne komentarze giełdowe, w których na bieżąco podaje moją ocenę rynku zarówno w krótkim jaki i w długim terminie oraz pokazuje aktualny stan portfela inwestycyjnego. Po każdej sesji wyliczam również wartość autorskiego wskaźnika, który nazwałem "Prawdodpodobieństwo wzrostów Longterm". Wielu subskrybentów chciało dowiedzieć się jak go liczę, nawet gracze kontraktowi i z rynku Forex - tak okazał się skuteczny w ostatnich miesiącach. Oprócz tego każdy kto kupi roczny abonament otrzymuje bezpłatnie ostatni raport z analizami najlepszych moim zdaniem spółek z całej giełdy. Do końca trwania abonamentu rocznego subskrybent otrzymuje każdy kolejny raport za darmo! KUP ABONAMENT ROCZNY ZA PROMOCYJNĄ CENĘ DO KOŃCA LUTEGO (OD MARCA PODWYŻKA) - KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ I KUP E-TRANSFEREM LUB KARTĄ KREDYTOWĄ:shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.