LIVE z inwestorem, który zarobił w zeszłym roku 1235% a w tym już 467%!

Zapraszamy na wyjatkowy LIVE we wtorek 21.09 o godz. 20:00, który poprowadzi najlepszy inwestor kilkutysięcznej społeczności Longterm.pl - Zbyszek "Szejk" Nowaczyk. Jego autorski portfel dla absolwentów szkoleń wygenerował zysk +1235% w 2020 a tym roku, tylko na koniec sierpnia zysk wyniósł 467,8%!

Zbigniew "Szejk" Nowaczyk

Zbigniew "Szejk" Nowaczyk

Na GPW z przerwami od 20 lat. Z wykształcenia matematyk, miłośnik podróżowania, odwiedził najciekawsze Państwa świata a przy okazji odwiedzał też światowe giełdy. Japończycy zachęcali go inwestować tylko na świecach i ichimoku, amerykanie na price action a Chińczycy na zniesieniach fibo. Szejk połączył to wszystko w jedną autorską strategię inwestycyjną opartą na geometrii Fibonacciego i konwergencji tych metod.

LINK do darmowej rejestracji na LIVE (nie będzie później publicznego nagrania wideo z tego wydarzenia - dostępne będzie tylko dla zarejestrowanych!)👇

https://attendee.gotowebinar.com/register/8725015510554183692

Należy się zarejestrować po czym otrzyma się link do pokoju webinarowego. W dniu wydarzenia najlepiej pojawić się kilka minut wcześniej aby upewnić się czy wszystko działa  - ważna uwaga - przed wejściem do pokoju należy wybrać opcję "computer audio".

Startuejmy we wtorek, 21.09 o 20:00!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Drożejący węgiel podbija kurs akcji JSW

czas czytania: 1 min.

Co dalej z rynkiem akcji i krypto? Czy gaming i bitcoin dadzą zarobić?

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.