Longterm TOP 20

Zapraszam już w najbliższy wtorek 18.08, o godz. 20:00 na wyjątkowy webinar, podczas którego omówię aż 20 spółek przed wynikami - przedstawię ich analizę fundamentalną, jak i techniczą oraz prognozy analityków w odniesieniu do których nastąpi reakcja rynku po ogłoszeniu wyników.

Musimy być bardzo dobrze przygotowani przed tym arcyważnym sezonem wyników i nie możemy pozostawić niczego przypadkowi! Dlatego przerobimy 15 spółek, które znajdują się w obecnym rankingu TOP 15 POLAND oraz 5 spółek rezerwowych, gotowych w każdej chwili zastapić te które mocno rozczarują wynikami.

WEBINAR  "LONGTERM TOP 20" BĘDZIE DOSTĘPNY TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA SUBSKRYBENTÓW SERWISU LONGTERM.PL CZYLI OSÓB, KTÓRE MAJĄ OPŁACONY ROCZNY LUB 2-LETNI ABONAMENT.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, zobaczyć i wysłuchać 20 profesjonalnych, eksperckich analiz, starannie wyselekcjonowanych spółek, to wystarczy dołączyć do grona Subskrybentów - więcej szczegółów odnośnie abonamentu i możliwość zamówienia on-line poprzez Dotpay.pl - link poniżej:

TAK, ZAMAWIAM ROCZNĄ SUBSKRYPCJĘ SERWISU LONGTERM.PL I DOSTĘP DO WTORKOWEGO WEBINARU <LINK>

- W ramach rocznego abonamentu otrzymasz od razu ostatni raport "TOP 15 POLAND" (ranking najlepszych 15 spółek po wynikach za I kw. 2015)  oraz każdy kolejny, po wynikach kwartalnych gratis aż do wygaśnięcia subksrypcji!

- Otrzymasz dostęp do Forum VIP, na którym inwestorzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz pokazują swoje realne transakcje (prowadzą swoje własne portfele).

- Otrzymasz dostęp do wszystkich archiwalnych webinarów oraz artykułów VIP, niedostępnych na publicznym blogu

- Każdy kolejny webinar będzie gratis dla Ciebie jako Subskrybenta 🙂

SUBSKRYBENCI LONGTERM.PL OTRZYMAJĄ MAILEM HASŁO DO POKOJU NA DZIEŃ PRZED WYDARZENIEM.

Przypomnę że webinar odbędzie się we WTOREK 18.08 o godz. 20:00 i potrwa ok. 2 godzin wraz z sesją pytań.

UWAGA: JEŚLI NIE MOŻESZ BYĆ OBECNY WE WTOREK, TO NIE MA POWODU DO ZMARTWIEŃ - NAGRANIE BĘDZIE PÓŹNIEJ DOSTĘPNE W STREFIE PREMIUM PORTALU LONGTERM.PL!

Dostępny jest obecnie raport z rankingiem 15 najlepszych polskich spółek po wynikach za I kwartał 2015 roku – każdy aktywny abonent otrzymuje go gratis, jako uzupełnienie i wsparcie do abonamentu!

Pozdrawiam Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Email: kontakt@longterm.pl

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Webinar 11.08.2015

czas czytania: 7 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 17-21.08.2015

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.