Market Voice Magazine

Nieustanne doskonalenie technik analizy rynków finansowych, zarządzania kapitałem oraz własnej psychiki to warunek konieczny dla sukcesu na rynku. Również w tym celu powstał Market Voice Magazine – magazyn dla traderów i inwestorów, którego pierwszy numer możecie pobrać tutaj: http://www.marketvoice.pl/numer-1-maj-2013/ . Ponieważ zostałem zaproszony do współpracy z tym pismem, przeczytacie w nim również mój artykuł. Market Voice Magazine jest tworzony z myślą o Czytelniku internetowym, tak by ułatwić lekturę pisma na komputerze, smartfonie czy tablecie.  Współpraca z redakcją miesięcznika TREND, który już od sześciu lat wspiera edukację finansową, gwarantuje wysoką jakość merytoryczną nowego czasopisma w wydaniu internetowym. Podsumowując, magazyn ma Was motywować do regularnej pracy nad sobą, inspirować analizami prezentującymi odmienne punkty widzenia, a także pomagać w samodyscyplinie – tak ważnej w zarządzaniu kapitałem. Jeżeli więc planujecie lub chcecie zaplanować i wcielić w życie swój sukces na rynku finansowym, zachęcam do pobrania I numeru! Kliknij w poniższą okładkę aby pobrać darmowy numer:

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 3 min.

Analiza - Synthos

czas czytania: 1 min.

Hossa będzie trwała

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.