Nagranie video - 7 przypadków transakcji ze szczegółowym omówieniem

Kliknij w poniższy ekranik aby rozpocząć oglądanie - można powiększyć sobie obraz do maksimum, wtedy obraz będzie lepiej widoczny (symbol otwartego kwadratu w prawym dolnym rogu):

UWAGA: WCIĄŻ AKTUALNA JEST OFERTA PROMOCJI ŁĄCZONEJ ZE SQUABEREM - KAŻDY KTO KUPI ROCZNY DOSTĘP DO SQUABERA ZA 347 ZŁ (OSZCZĘDZASZ 337 ZŁ!) OTRZYMUJE ODE MNIE BONUSOWO, 3-MIESIĘCZNY ABONAMENT MOJEGO SERWISU Z DOSTĘPEM DO FORUM VIP I DWÓCH MOICH PORTFELI INWESTYCYJNYCH A TAKŻE OSTATNI RAPORT "TOP 15 POLAND"- WARTOŚĆ BONUSA TO 215 ZŁ - RAZEM ZYSKUJESZ W RAMACH TEJ ŁĄCZONEJ PROMOCJI AŻ 552 ZŁ (337 ZŁ OSZCZĘDNOŚCI NA ROCZNYM ABONAMENCIE SQUABERA + BONUS ODE MNIE WART 215 ZŁ). JEŚLI ZAINTERESOWAŁA CIĘ TA OFERTA KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ (TAM ZNAJDZIESZ MNÓSTWO INFORMACJI O SQUABERZE, ZAREJESTRUJESZ SIĘ I BĘDZIESZ MÓGŁ DOKONAĆ ZAKUPU ROCZNEGO ABONAMANEU W MOJEJ PROMOCJI): TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI ŁĄCZONEJ - ROCZNY SQUABER + BONUS: 3 MIESIĄCE ABONAMENTU LONGTERM.PL W CENIE 347 ZŁ. <LINK> PAMIĘTAJ, ŻE SQUABER UDZIELA 30 DNIOWEJ GWARANCJI, WIĘC JEŚLI ICH USŁUGA CI SIĘ NIE SPODOBA, TO OTRZYMASZ CAŁKOWITY ZWROT KOSZTÓW. Aby otrzymać mój bonus wystarczy że prześlesz potwierdzenie kupna rocznego Squabera na mojego maila: kontakt@longterm.pl Webinar, z którego nagranie obejrzałeś powstał przy współpracy ze Squaberem - Alerty giełdowe na czas. Zawsze.

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości kapitalu!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.