Największe obroty od roku nie licząc wiedźm

Tylko 15 czerwca tego roku, podczas rozliczenia serii czerwcowej i 16 grudnia 2011, na zakończenie serii grudniowej, obroty były wyższe niż w ubiegły piątek. Wyniosły odpowiednio 1,958 mld zł i 1,515, czyli że niewiele brakowało do drugiego miejsca (sic!). Taki gigantyczny obrót, jak na nasz rynek, świadczy o tym że to nie był przypadek i że jak ja to mówię "Kowalski nie zrobił tych wzrostów", szczególnie że większość drobnych graczy kieruje się analizą techniczną, a ta przecież nakazywała realizację zysków na oporze.

Widać że kolejnym, najniższym, potencjalnym poziomem do pokonania są okolice 2700 czyli odrobienie całości strat po ubiegłorocznej panice. Skoro WIG-respect już to zrobił...

A WIG-div (złożony ze spółek wypłacających regularnie dywidendy) jest nawet wyżej...

To nie widzę powodów dla których taką samą drogą co "forpoczta", nie miał podążyć sam WIG20.Jest już dostępny najnowszy raport z analizami 16 najlepszych spółek po wynikach spółek za I półrocze 2012 roku. Wyselekcjonowałem te najsilniejsze, najmniej zadłużone i najbardziej stabilne finansowo ale i najbardziej perspektywiczne, które mają szanse wyrobić sobie w przyszłości marki globalne. Teraz trzeba marzyć – bo jak nie teraz to kiedy? Kup raport z analizami 16 najlepszych spółek po wynikach za I półrocze 2012 a do końca miesiąca będziesz otrzymywał bezpłatne komentarze po sesji gratis!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

SPÓŁKI PROWZROSTOWE NA TYDZIEŃ 17-21.09.2012

czas czytania: 1 min.

Coś się ruszyło na małych spółkach

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.