Nowe rewelacyjne narzędzie do analizy spółek

Stock Screener jest narzędziem portalu Investio.pl umożliwi szybkie przeszukanie rynku pod kątem spółek o interesujących Cię wartościach wskaźników fundamentalnych. Dzięki temu narzędziu będziesz w stanie skrócić czas analizy i błyskawicznie znajdziesz interesujące Cię walory. Sam osobiście korzystam z tego skanera przy selekcji spółek i będzie mi ono również przydatne w weryfikacji najlepszych spółek, przy przygotowywaniu najnowszego raportu z analizami najlepszych 16 spółek po wynikach za II kwartał 2012 roku. Oczywiście przy selekcji spółek korzystam również z innych narzędzi analizy fundamentalnej, a tak naprawdę najbardziej rzetelną wiedzę dają mi same raporty finansowe, które czytam w całości. Tym niemniej jestem bardzo zadowolony że pojawiło się na polskim rynku tak dobre narzędzie jak Stock Screener, pozwalające bardzo szybko uzyskać wszelkie niezbędne dane finansowe każdej spółki.  Gorąco polecam! Poniżej bezpośredni link do strony Investio.pl - pomysłodawcy tego niezwykle przydatnego dla inwestora narzędzia: http://investio.pl/

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

PZU bije prognozy!

czas czytania: 3 min.

ENEA i GPW BIJĄ PROGNOZY!

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.