OFE CZY ZUS?

Kliknij w poniższe zdjęcie aby obejrzeć nagranie:

Przypominam że już w piątek rozpocznie się tegoroczna konferencja Wall Street, organizowana przez SII - aby otrzymać 100 zł zniżki należy w formularzu zgłoszeniowym wpisać kod "LONGTERM" - więcej szczegółów, dotyczących konferencji: http://www.sii.org.pl/.../konferencja-wallstreet-18.html...

Konferencja WallStreet 18 – Edukacja i Analizy – SIIA poniżej formularz deklaracji w OFE do ściągnięcia. POPRAWNIE wypełniony i PODPISANY należy wysłać do swojego oddziału ZUS:http://www.zus.pl/files/O%C5%9Bwiadczenie%20OFE.pdf Pozdrawiam Albert „Longterm” Rokicki

IMG_1824

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych Kanał Youtube: https://www.youtube.com/user/alrokas Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/longtermblog Email: kontakt@longterm.pl Treści przedstawione w powyższym biuletynie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 5 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 2-6.06.2014

czas czytania: 4 min.

Mostostal Zabrze - analiza spółki

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.