Pierwszy internetowy dzień inwestowania

W sobotę, 27 kwietnia 2013 odbędzie się pierwsza w Polsce, wyłącznie internetowa, całodniowa konferencja o inwestowaniu. Wykłady poprowadzą praktycy inwestowania i doświadczeni analitycy - między innymi ja oraz Paweł Szczepanik z KBC Securities. Konferencja on-line przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które poszukują swojej strategii inwestowania lub chcą udoskonalić już posiadaną. W trakcie prezentacji każdy z prelegentów przedstawi swoje podejście do inwestowania, przekazując swoją wiedzę i doświadczenie.

Kto poprowadzi wykłady? Wśród prelegentów znaleźli się m. in. Paweł Szczepanik (Szkolenia z Inwestycji Giełdowych, KBC Securities), Przemysław Gerschmann (Analityk Deutsche Bank PBC, Redaktor naczelny Equity Magazine), Michał Stopka (Redaktor MichalStopka.pl oraz Equity Magazine), Ja, Albert „Longterm” Rokicki (Redaktor Longterm.pl i Equity Magazine) czy Paweł Biedrzycki (StrefaInwestorow.pl). W ciągu jednego dnia, w sumie siedmiu prelegentów pokaże siedem różnych sposobów inwestowania. Niewątpliwym atutem konferencji jest to, że każdy prowadzących będzie mówić o strategiach inwestowania dostosowanych do warunków i możliwości polskich inwestorów. Jak mówi główny organizator konferencji, Paweł Biedrzycki (StrefaInwestorow.pl): Każdy zapalony inwestor rozpoczyna swoją przygodę z inwestowaniem od myśli, że będzie tylko zarabiał. Kiedy mu się to nie udaje nabiera pokory i zaczyna poszukiwać skutecznej strategii inwestowania. Zazwyczaj wtedy właśnie trafia na książki opisujące strategie znanych inwestorów z zachodu.Niestety zwykle niewiele z tego wychodzi. Inny rynek, realia oraz posiadany kapitał sprawiają, że udane wcielenie strategii inwestycyjnych zagranicznych inwestorów jest bardzo trudne. Szybko okazuje się, że należy się zdać na samodzielne poszukiwanie odpowiedniej dla siebie strategii inwestowania, dostosowanej do polskich warunków. Temu właśnie ma służyć „Internetowy Dzień Inwestowania” - pokazaniu różnych podejść do inwestowania, dostosowanych do realiów polskich inwestorów. Zostałem zaproszony na tę konferencję on-line i poprowadzę jeden z wykładów, zatytułowany "Jak szukać okazji inwestycyjnych w czasie KRYZYSU - praktyczne przykłady z GPW, z lat 2011 - 2013". W czasie prezentacji powiem, dlaczego moim zdaniem inwestowanie w akcje, szczególnie długoterminowe, warto rozpoczynać podczas trwania kryzysów takich jak obecny czyli w okresach bessy. Omówię mój autorski portfel spółek, wraz ze wszystkimi dokonanymi operacjami w okresie od 13 marca 2011 do chwili obecnej, aby pokazać, iż nawet podczas bessy nie warto wycofywać się z rynku, a spadki należy wykorzystywać do zakupów dobrze wyselekcjonowanych akcji Wydarzenie jest organizowane przez serwis StrefaInwestorow.pl, w ścisłej współpracy z Partnerami: SIG - Szkolenia z Inwestycji Giełdowych, Equity Magazine, MichalStopka.pl, Longterm.pl, Sindicator.net i SkutecznyInwestor.pl. Ponadto patronat nad „Internetowym Dniem Inwestowania” objęło Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Jak można się zarejestrować? Uczestniczyć w konferencji on-line można z każdego miejsca na świecie - wystarczy dostęp do internetu. Program wykładów, listę prelegentów, formularz rejestracyjny i pozostałe szczegóły znaleźć można pod adresem: InternetowyDzienInwestowania.pl Pozdrawiam Albert "Longterm" Rokicki Niezależny analityk rynków finansowych

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Złoto już się nie świeci

czas czytania: 1 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 22-26.04.2013

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.