Spółki prowzrostowe na tydzień 22-26.04.2013

Zetkama zawiodła ponownie tracąc aż 6,48%, Ekoexport rozczarował oddając 2,68%, a CD Projekt spadł o 3,76%. Łączna strata wyniosła 4,30% i była jednym z najgorszych tygodniu od początku prowadzenia tego portfela (22.06.2012). Zysk po 42 tygodniach spada do 15,75%, co jest i tak relatywnie niezłym wynikiem, gdyż cały WIG w tym samym czasie zyskał zaledwie 6,46%. Postanawiam totalnie przemeblować portfel wyrzucając z niego wszystkie trzy spółki a zastępując je następującym trio: Grupa Azoty, Integer.pl oraz Permedia. Pierwsza i trzecia spółka to spółki z gorącego ostatnimi czasy sektora chemicznego - szczególnie Azoty okazały się niezłą grzanką. Integer jest spółką tzw. "nie do zarżnięcia" która konsekwentnie rośnie od kilku lat nawet pomimo załamań i krachów na szerokim rynku. Zapraszam do obejrzenia mojego ostatniego videobloga w którym przedstawiam argumenty za nadejściem fundamentalnej hossy: Aktualnosci.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Pierwszy internetowy dzień inwestowania

czas czytania: 2 min.

Czas akcji

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.