Prezent od Mikołaja

W moim pierwszym, autorskim e-booku zdradziłem bardzo dużo z mojego warsztatu inwestorskiego, położyłem bardzo duży nacisk na znaczenie zdrowia, tego zarówno psychicznego jak i fizycznego oraz przedstawiłem kilka case study z mojej osobistej kariery inwestorskiej (zarówno wielkich zwycięstw jak i porażek). Więcej szczegółów dotyczących e-booka można zaneleźć tutaj: shop/E-Book-Inwestuj-Longterm.html Podaje zatem linki: Fejs:

fb

https://www.facebook.com/longtermblog

youtube

Youtube: http://www.youtube.com/user/alrokas E-booki będę wysyłał jeszcze dzisiaj każdemu, kto polubi mój profil na Facebooku lub zasubskrybuje mój kanał na youtubie. Nie trzeba zatem podawać mi żadnych danych, wypełniać jakiś głupich formularzy czy klikać w potwierdzenia na mailu. Wystarczy jeden przycisk myszki aby odebrać moją elektroniczną książkę :-) Po zasubskrybowaniu youtube lub fejsa proszę o krótkiego maila do mnie z potwierdzeniem.

rajdświętego
Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Graj jak Barcelona

czas czytania: 3 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 9-13.12.2013

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.