RAPORT 15 NAJLEPSZYCH SPÓŁEK PO WYNIKACH ZA III Q 2014 R.

Za nami sezon wyników za III kwartał 2014 roku. Które spółki wypadły najlepiej W pierwszej połowie tego roku i zyskały na ożywieniu gospodarczym? Które spółki rokują najlepiej w przededniu kolejnej hossy? Jest już dostępny najnowszy raport z analizami 15 najlepszych według mnie spółek z całej GPW, które mają szansę na trwałe zwiększanie zysków w kolejnych latach. Tym razem przedstawiam spółki w formie rankingu od najlepszej do najmniej godnej uwagi na chwilę obecną. Jest to zdecydowanie najlepszy raport jaki do tej pory przygotowałem, gdyż postawiłem tym razem na szczegółową analizę raportów kwartalnych oraz postawiłem na spółki, które znajdują się od dawna w zdecydowanych trendach wzrostowych. Ponadto skupiłem się głównie na 3 najlepszych sektorach naszej gospodarki, które są w tej chwili najsilniejsze i posiadają największą siłę relatywną. Są to w większości eksporterzy, czerpiący gigantyczne korzyści z powodu osłabienia się polskiej waluty. W raporcie na 45 stronach jest analiza fundamentalna i techniczna, wykresy, potencjalne poziomy docelowe dla każdej ze spółek, sugerowane poziomy zleceń obronnych stop loss i nie tylko! ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA JEST RÓWNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU. PŁATNOŚCI E-PRZELEWEM LUB KARTĄ KREDYTOWĄ REALIZOWANE SĄ PRZEZ SERWIS DOTPAY.PL

POTWIERDZENIE TRANSAKCJI W KILKA MINUT PO WPŁACIE!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

E-BOOK "INWESTUJ LONGTERM"

czas czytania: 4 min.

O mnie

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.