SPÓŁKI PROWZROSTOWE NA TYDZIEŃ 08-12.10.2012

Doszedłem do wniosku że nie ma co zmieniać zwycięskiej drużyny - pozostawiam te same walory, mając jednak spore wątpliwości co do Alchemii, tym niemniej ewidentnie widać że spółki Romana Karkosika ruszyły z kopyta. Jeśli mamy mieć te ożywienie w realnej gospodarce za 6 miesięcy to stawiałbym powoli na stal. Jest tańsza od złota, a można z niej budować i tworzyć wspaniałe rzeczy. Minęło 15 tygodni cyklu "spółki prowzrotowe tygodnia" więc czas na kilka statystyk: skuteczność 9/15 60% największa tygodniowa strata: -2,64% największy tygodniowy zysk: +10,7% średni wynik tygodniowy: +1,35% łączny zysk bez reinwestowania: +20,26% (WIG20 w tym samym czasie +7%) zanualizowany zysk (symulacja zysku rocznego): +70,20%

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Ameryka w trybie atakującym

czas czytania: 2 min.

Romney wyprzedził Obamę w sondażach!

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.