Spółki prowzrostowe na tydzień 10-14.06.2013

Niemrawy Ekoexport zastępuje dynamiczną spółką medyczną - Neucą czy też czytając fonetycznie po polsku - Neuką czy może Nełką? (chyba tak powinno się odmieniać poprawnie nazwy takich spółek jak Neuca czy Amica?) Zawsze kiedy wypowiadam te zdanie to zaczynam się  bać ale niech będzie : "sky is the limit" :-)

W portfelu pozostają: CD Projekt, Neuca, TVN. Jeszcze trochę statystyki - po 49 tygodniach łączny zysk portfela, bez reinwestowania środków wyniósł 24,94%. Udało się zatem pobić referencyjny indeks WIG, który w tym samym czasie zyskał 19,96%. Jeszcze lepiej wynik wygląda wobec WIG20, który zyskał    tylko 10,97%.

UWAGA: prezentowany portfel spółek prowzrostowych nie ma żadnego związku z prowadzonym przeze mnie portfelem długoterminowym, który wykazuje obecnie znacznie lepszą zyskowność. Jeśli ktoś jest zainteresowany otrzymywaniem codziennych aktualizacji mojego długoterminowego portfela, wraz z codziennymi komentarzami po sesji to więcej szczegółów może znaleźć tutaj: shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html Treści przedstawione w powyższym biuletynie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału! Na koniec zapraszam do obejrzenia ostatniej analizy video w której odpowiedziałem na kilka kluczowych pytań zadanych przez moich czytelników:

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

WIG20 - analiza techniczna

czas czytania: 2 min.

Wskaźnik nastroju inwestycyjnego

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.