Spółki prowzrostowe na tydzień 11-15.02.2013

Chociaż faktycznie nasze konie pociągowe z WIG20 czyli KGHM i PZU, najwyraźniej złapały głęboki oddech przez ostatni miesiąc i rwą się już powoli do ataku, ale jednak jeszcze odpuszczę ten jeden kolejny tydzień aby być już pewnym na 90%. Ponownie stawiam na tę samą ekipę czyli CD Projekt Red, o którym świetny artykuł gościnny napisał dla mnie Robert Galewski, rewelacyjnego eksportera Zetkama, który przebił swoje szczyty histroryczne oraz...GPW - na brak obrotów w tym roku nie może narzekać a przecież tak naprawdę to hossa się przecież dopiero rozkręca. Obecną korektę można, a wręcz trzeba wykorzystać do zakupu przecenionych, doskonałych polskich spółek na długi termin. Dlatego zachęcam do zakupienia abonamentu na codzienne komentarze giełdowe, w których pokazuje aktualny stan portfela inwestycyjnego (wybrane spółki z raportu), oraz od września pokazuje moje strategie dotyczące EURUSD, złota i ropy i jak dotychczas sprawdzały się wręcz idealnie. Szczególnie dużą satysfakcję przyniosło mi idealne wręcz wyczucie ostatniego ruchu na EURUSD - moi stali czytelnicy jeszcze z poprzedniego bloga mogą przyznać że przewidywanie tej pary walutowej przychodziło mi zawsze z jakiś powodów najlepiej.

Od 10 października 2012 (data opublikowania prognozy) cały czas na L ale ostatnio po przebiciu w dół 1,35 na S. Abonament można zakupić po promocyjnej cenie tylko do końca lutego (kliknij w link poniżej): shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Do ilu spadnie WIG20?

czas czytania: 6 min.

Czerwona torebka - warto ją kupić?

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.