Spółki prowzrostowe na tydzień 16-20.07.2012

Te trzy spółki przyniosły zatem średnią stratę wynoszącą 0,7% - jest to zarazem pierwsza strata tygodniowa cyklu "spółki prowzrostowe". Na jakie spółki postawię w przyszłym tygodniu? Uważam że spadki w ubiegłym tygodniu były jedynie "wypadkiem przy pracy" i szybko powrócimy do wzrostów zatem mogę zadać pytanie: "czy coś się zmieniło w wytypowanych przeze mnie spółkach? czy coś zmieniło ich silną fundamentalnie pozycję? Myślałem długo czy nie wybrać innych, które być może mają potencjał na jeszcze większe wzrosty ale stwierdziłem że należy dać kolejną szansę "koniom" na które  postawiłem poprzednio i nic nie zmieniłem. Odnośnie wezwań na których fiasko liczyłem to już chyba nikt włącznie z Ministrem Skarbu Budzanowskim i UOKIK nie wie kogo przejmie i dlaczego:-)

Ekoexport

Assecopol

Synthos

Często jeden obraz jest w stanie wyrazić więcej niż tysiące słów i tak ma to się również z wykresami powyżej. KUP ROCZNY ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE PO SESJI I AKTUALIZACJE PORTFELA INWESTYCYJNEGO I OTRZYMAJ OSTATNI RAPORT GRATIS ORAZ E-BOOKA „INWESTUJ lONGTERM” RÓWNIEŻ GRATIS!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

SENSIDO - INTERNETOWA GALERIA HANDLOWA

czas czytania: 2 min.

Chiny mają problem

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.