SENSIDO - INTERNETOWA GALERIA HANDLOWA

Codziennie przez 60 minut od godziny 19:00 masz szansę za zakup produktu po niższej cenie. Jednak z każda sekundą cena produktów rośnie do godziny 20:00 - osiągając cenę regularną.

Im szybciej podejmiesz decyzję o kupnie danego produktu tym niższa będzie jego cena! Dodatkowo produkty, które teraz widzisz mogą nie pojawić się w godzinówkach przez wiele dni lub nawet tygodni. Nie ma czasu do stracenia. UWAGA - po kliknięciu w kup ten produkt od razu następuje realizacja zamówienia z opcją przelewu bankowego - z ominięciem koszyka, po to byś nie tracił/a czasu a tym samym pieniędzy... Powiedzenie czas to pieniądz nabiera teraz znaczenia. Za każdą zakupioną rzecz otrzymujesz zwrot pieniędzy na Twoje konto Sensido. Tak samo dzieje się, kiedy polecasz zakupy w Sensido swoim znajomym. Mało? Zarejestruj się i zobacz co jeszcze mamy dla Ciebie…

Zarejestruj się już teraz korzystając z tego linka

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 3 min.

Odbicie

czas czytania: 1 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 16-20.07.2012

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.