Spółki prowzrostowe na tydzień 29.10-02.11.2012

Wszystko wskazuje na to że prędzej czy później nastąpi bardzo silny ruch w górę. Za tydzień, góra dwa, powinna się już również rozpocząć coroczna gra pod tzw. "rajd św. Mikołaja" a wtedy te wszystkie drobne straty z kiepskich tygodni będą odrobione z nawiązką. Pozostawiam w portfelu te same społki: Azoty Tarnów, Protektor i PZU. Przypominam że w tym tygodniu i w kolejnym będziemy handlowali ze Stanami Zjednoczonymi o jedną godzinę dłużej, ze względu na wcześniejszą zmianę czasu u nas. Sesja w Nowym Jorku od dzisiaj zaczyna się już o 14 30! UWAGA: Z OSTATNIEJ CHWILI -  W USA DZISIAJ NOTOWANIA NA RYNKU KASOWYM SĄ ZAWIESZONE Z POWODU HURAGANU SANDY! KONTRAKTY NA INDEKSY I SUROWCE PRACUJĄ.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Obama ponownie na prowadzeniu!

czas czytania: 1 min.

Dobre wyniki polskich spółek

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.