SPÓŁKI PROWZROSTOWE NA TYDZIEŃ 5-9.11.2012

Azoty Tarnów zaczęły zachowywać się co najmniej dziwnie, jak na tak silną do tej pory spółkę i nie chcąc ryzykować, decyduje się na zmianę. Nie chcę narażać dobrze do tej pory performującego portfela na jakąś obsuwę. Wkładam większą jakość i pewność,decydując się na największą wagowo spółkę z WIG20 - PKO. Kupujemy zatem na fixie razem z grubym - zobaczymy co z tego będzie:-) W portfelu pozostają PZU i Protektor. UWAGA: PODAWANE CO TYDZIEŃ TRZY SPÓŁKI PROWZROSTOWE NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z DŁUGOTERMINOWYMI INWESTYCJAMI. SĄ TO EKSPERYMENTALNE ZAGRANIA SPEKULACYJNE, MAJĄCE NA CELU SPRAWDZENIE CZY RYNEK MOŻNA POBIĆ RÓWNIEŻ W KRÓTKIM TERMINIE! PRZESTRZEGAM PRZED KOPIOWANIEM SUGEROWANYCH TUTAJ RUCHÓW GDYŻ GROZI TO PONIESIENIEM POWAŻNYCH STRAT! Polecam moje codzienne komentarze po sesji, w których określam swoje bieżące nastawienie do rynku, podaje aktualny stan prowadzonego portfela inwestycyjnego, wskazuje które spółki są w kręgu moich zainteresowań: shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

To już we wtorek!

czas czytania: 4 min.

Obama rally

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.