Spotkanie LIVE z prezesem TenderHut S.A.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu on-line z prezesem spółki TenderHut - Robertem Strzeleckim, które odbędzie się jutro (piątek, 16.07) o godz. 15:30.

TenderHut to technologiczna grupa kapitałowa, która prowadzi działalność w trzech liniach biznesowych: outsourcing, wdrażanie systemów laboratoryjnych oraz venture building. W obszarze outsourcingu spółka rozbudowuje i umacnia swoją pozycję poprzez spółki SoftwareHut (systemy IT), ExtraHut (UI/UX/design), ProtectHut (cyberbezpieczeństwo) oraz LegalHut (doradztwo prawne dla sektora IT). Sektor laboratoryjny reprezentowany jest przez spółki zależne Solution4Labs (wdrożenia LIMS) i Holo4Labs (Mixed Reality w laboratoriach). W sektorze venture building spółka rozwija startupy z sektora PropTech/WorkTech – Zonifero, MedTech – Holo4Med i EduTech – Grow Uperion.

Spółka jest notowana na NewConnect i zamierza przenieść się na główny parkiet GPW.

W spotkaniu udziałe weźmie prezes Robert Strzelecki, prezes zarządu i współzałożyciel Grupy Kapitałowej TenderHut SA

25+ lat doświadczenia w IT, 100+ wykonanych projektów dla dużych firm (publicznych i prywatnych), lokalnie i za granicą. Od lat rozwija firmy technologiczne.

Przedsiębiorca z natury, doświadczony w strategii i wykonaniu.Po prezentacji spółki, odbędzie się sesja pytań do Prezesa od uczestników.

Poniżej LINK do transmisji na żywo - piątek 16.07 o 15:30:

Pod tym samym linkiem  będzie później dostępne nagranie wideo ze spotkania.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.