Spotkanie z prezesem Office&Cowork Centre - Łukaszem Kaletą

Zapraszamy jutro (wtorek, 27.07) o godz. 14:00 na spotkanie z prezesem Office&Cowork Centre S.A. - Łukaszem Kaletą, przedsiębiorcą z 14-letnim doświadczeniem biznesowym. Odpowiada za budowanie relacji, pozyskiwanie nowych klientów oraz działania z obszaru badań i rozwoju biznesu. Członek Rady nadzorczej spółki Columbus Energy S.A. - najlepszej spółki New Connect 2019 roku, członek Rady nadzorczej spółki Nexity Global S.A. Współzałożyciel oraz założyciel takich firm jak LoveKrakow sp. z o.o., ART-Tech czy też Redi sp. z o.o. Zaangażowany społecznie w Fundację Polska Innowacyjna, która ma na celu zbudowanie w Polsce prywatnej uczelni przyszłości, która znajdzie się w TOP 100 najlepszych uczelni świata. Po prezentacji spółki odbędzie się sesja pytań do prezesa od uczestników spotkania.

Office & Cowork Centre sp. z o.o. od 2017 tworzy zdecentralizowaną sieć elastycznego najmu powierzchni biurowych. Obecnie firma operuje w sześciu miastach, a kampania ma na celu przyspieszyć ogólnopolską ekspansję.

W 2021 roku spółka Office & Cowork Center sp. z o.o. weszła w skład grupy kapitałowej Office & Cowork Center, w której dominującą rolę pełni spółka Office & Cowork Center S.A. będąca emitentem akcji. Aktualnie 100% udziałów spółki Office & Cowork Center sp. z o.o.należy do spółki Office & Cowork Center S.A. Portfolio grupy kapitałowej Office & Cowork Centre to prawie 18 000 m2 biur flex obejmujących sale konferencyjne i szkoleniowe, nowoczesne mikrobiura oraz przestrzeń coworkingową, które wynajmujemy w modelu subskrypcyjnym.

Misja firmy: "sprawić, by klienci już nigdy nie musieli martwić się o swoje biuro, ponieważ w każdym momencie jesteśmy w stanie dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań".

LINK do transmisji LIVE na Youtube (wideo będzie dostępne pod tym samym linkiem do razu po zakończeniu spotkania) 👇

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Spotkanie LIVE z prezesem TenderHut S.A.

czas czytania: 1 min.

3 typy na 3 miesiące

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.