Spotkanie z prezesem CStore - Dawidem Paszek

We wtorek 11.06 o godz. 13:00 rozpocznie się spotkanie on-line z prezesem CStore - Dawidem Paszek. Po prezentacji spółki odbędzie się sesja pytań od uczestników poprzez czat.

CStore S.A. jest producentem oprogramowania do automatycznego przyjmowania zamówień online od klientów hurtowych. Oferujemy gotowy system w modelu SaaS. Mamy na koncie ponad 1000 realizacji, w tym dla globalnych marek, jak m.in. Cargill (amerykański lider dostaw produktów dla przemysłu rolno-spożywczego, zatrudniający 160 tys. osób), firmą Foodwell - właścicielem marek takich jak Bakalland, Delecta czy też firmę Trefl jednym z największych producentów puzzli w Europie. Spółka przygotowuje się do debiutu na NewConnect w Q4 2024. Aktualna społeczność Inwestorów CStore S.A. liczy ponad 600 osób. Głównym celem bieżącej emisji jest pozyskanie środków na skalowanie działań sprzedażowych na rynku polskim oraz europejskim, ze szczególnym uwzględnieniem rynku brytyjskiego. Spółka jest w trakcie publicznej emisji akcji, która trwa do 19.06.2024 - link do strony ze szczegółami oferty:

https://www.emisja.cstore.pl/

Prelegent:

Dawid Paszek - Prezes Zarządu CStore S.A.

Zaczynał jako programista freelancer. Obecnie ma doświadczenie na poziomie eksperckim w projektowaniu, wdrażaniu i automatyzacji procesów sprzedażowych online w kanale hurtowym i detalicznym. Absolwent programu Canadian Executive MBA Montreal. Prywatnie pasjonuje się ekstremalnymi biegami.

Materiał powstaje na zlecenie spółki i przy współpracy ze spółką.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 3 min.

Akcje ATrakcje: Mangata

czas czytania: 3 min.

Neuca walczy na ATH.

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.