Sunex z flagą na wsparciu?

Kurs Sunexu był od kwietnia w trendzie spadkowym. 10 stycznia doszło jednak do negacji tego trendu. Na wykresie widzimy, że tego dnia było bardzo mocne wybicie z formacji W, które zostało potwierdzone bardzo wysokim wolumenem. Kurs dotarł do oporu w okolicach 16 zł i później doszło do cofnięcia. Aktualnie „szyja” formacji W jest testowana jako wsparcie. Cały układ przypomina flagę jaka często tworzy się po mocnych impulsach wzrostowych. Jeśli uda się odbić od wsparcia i wybić górą z flagi, to pojawi się sygnał kontynuacji wzrostów. Mierzenie zasięgu flagi wychodzi w okolicach 18,40 zł, choć oczywiście żeby tam dojść, najpierw trzeba przebić szczyt w okolicach 16 zł. Nieco powyżej zasięgu flagi, w okolicach 20 zł, na byłej strefie wsparcia, znajduje się ważna strefa oporu.

Interwał dzienny, wykres 1,5 roczny:

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści.

Author image

Łukasz Popławski

Niezależny analityk techniczny.
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.