Urodzinowa promocja członkowska Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

Dzięki członkostwu w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych (SII) można uzyskać spore zniżki na dwie, organizowane przez nie konferencje - "Wall Street" i "Profesjonalny Inwestor", jak również zniżki w kilku współpracujących biurach maklerskich oraz wiele, wiele innych benefitów, które są wymienione na stronie po kliknięciu w poniższy baner. UWAGA - TYLKO DO 7 GRUDNIA TRWA URODZINOWA PROMOCJA NA CZŁONKOSTWO W STOWARZYSZENIU INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH ROCZNA SKŁADKA TO JEDYNE 79 ZŁ (OD 8 GRUDNIA WZROŚNIE DO 199 ZŁ!) OPRÓCZ CZŁONKOSTWA W SII W RAMACH PROMOCJI OTRZYMUJE SIĘ BONUSY W CENIE 400 ZŁ! KLIKNIJ W BANER PONIŻEJ I ZOSTAŃ CZŁONKIEM SII LUB PRZEDŁUŻ W PROMO ;-)

290x370 (2)

Pozdrawiam Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Email: kontakt@longterm.pl

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.