Arktyczny papier, mocny papier.

Na tle pogrążonego w bessie rynku, kurs Arctic Paper wykazuje się siłą relatywną. Od wojennego dołka porusza się cały czas w trendzie wzrostowym. Po dotarciu do oporu w okolicy 14,80-15,20  byki zrobiły sobie chwilę odpoczynku. Od tego czasu kurs przeszedł w fazę konsolidacji, która przybiera obecnie formę kontynuacyjnej oRGR. Jeśli uda się przebić przez opór, pojawi się sygnał do kontynuacji wzrostów. Warto więc obserwować papier podczas jutrzejszej sesji. W przypadku kupna powyżej strefy oporu, ewentualny stop loss można ustawić poniżej prawego ramienia. Jego realizacja przyniosłaby nieco ponad 10% straty.

Interwał dzienny, wykres półroczny:

Na interwale miesięcznym widzimy negatywną świecę czerwcową, która przypominała nagrobek doji. Byki jednak się jej nie wystraszyły. Świeca nie została potwierdzona, więc jak na razie nie ma sygnału odwrotu. Jeśli świeca lipcowa przebije opór, świeca czerwcowa zostanie zanegowana. Wówczas może otworzyć się droga ku ATH z roku 2010.

Interwał miesięczny, wykres dwunastoletni:

Autor: Łukasz Popławski

Longterm.pl

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści.

Author image

Łukasz Popławski

Niezależny analityk techniczny.
czas czytania: 2 min.

Akcje ATrakcje: Asbis

czas czytania: 9 min.

Konferencja Książęca Street 11

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.