Konferencja Książęca Street 11

z przyjemnością potwierdzamy, że jesienna konferencja KsiążęcaStreet11 odbędzie się w dniach 15-16 października w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 24.

2 -dniowa konferencja, 10 wykładów prezesów lub przedstawicieli spółek, networking, przerwy kawowe, lunche, kolacja w sobotę z open barem (whiskey, wódka, wina białe, czerwone, piwo) w cenie.

Program pierwszego dnia (sobota 15.10.2022):

9:00-10:00 Rejestracja

10:00-11:30 Albert Rokicki, Robert Ogłodziński i Adrian Przybylski (Longterm Games)

11:45-13:15 Paweł Wielgus, Łukasz Bzdzion (Bioceltix)

13:30-15:00 Mateusz Wcześniak (Movie Games)

15:00-16:00 przerwa obiadowa

16:00-17:30 dr Filip Jeleń (Pure Biologics)

17:45-19:15 Michał Jarczyński (Arctic Paper)

19:30-21:00 Krzysztof Kostowski (Playway)

21:00 Kolacja i impreza z open barem do 03:00 w nocy.

Program drugiego dnia (niedziela 16.10.2022):

10:00-11:30 Damian Gasiński, Maciej Miąsik (Pixel Crow)

11:30-11:45 Przerwa kawowa

11:45-13:15 Mateusz Nowak, Krzysztof Czaplicki (Noctiluca)

13:15-13:30 Przerwa kawowa

13:30-15:00 Sanjeev Choudhary, Piotr Suwalski (Medinice)

15:00-16:00 Obiad

16:00-17:30 Piotr Garstecki, Szymon Ruta (Scope Fluidics)

Prelegenci:

Michał Jarczyński - Arctic Paper

Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Piastował liczne kierownicze funkcje w polskim przemyśle, m.in.:

 • w latach 2008-2013 Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Arctic Paper S.A.
 • w latach 2013–2016 Prezes Zarządu Enea Operator.
 • w latach 2017-2018 Prezes Zarządu Radpol S.A.
  Od roku 2019 pełni obecną funkcję w Arctic Paper S.A.

Krzysztof Czaplicki - Noctiluca

Doświadczony menadżer, przedsiębiorca i inwestor który w trakcie kariery zawodowej uczestniczył w wielu przedsięwzięciach w Polsce, USA, SEA, EU, Afryka i LATAM. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi Seed i Venture Capital, gdzie także zajmował się komercjalizacją wyników prac naukowych, współpracą nauki z biznesem oraz akceleracją nowych technologii. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym - w formułowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju firmy, budowaniu wartości, planowaniu i usprawnianiu procesów oraz projektowaniu i wdrażaniu modeli biznesowych.

Mateusz Nowak - Noctiluca

Menedżer z doświadczeniem w realizacji blisko 100 projektów w zakresie tworzenia i implementacji strategii, procesów M&A i Due Diligence. Ponad 5 lat pracował w PwC, gdzie był odpowiedzialny za zbudowanie i prowadzenie programu akceleracyjnego dla startupów FinTech obejmującego całą Europę Środkowo-
Wschodnią, który mógłby stanowić bazę dla nowych usług doradczych - PwC Startup Collider. Doświadczenie zawodowe zdobył również jako Partner w funduszu Mazovia Capital/NXT Ventures i współzałożyciel pierwszego akceleratora skupiającego się na projektach deep-technology - MIT Enterprise Forum Poland.

Krzysztof Kostowski - Playway

Prezes PlayWay. Od 25 lat związany z branżą gier komputerowych. Ze stworzoną przez siebie spółką Play sp.z.o.o. w latach 2002-2011 osiągnął pozycję jednego z liderów dystrybucji gier komputerowych w Polsce. Z powodzeniem prowadził proces inkubacji wielu małych i średnich zespołów deweloperskich. W 2011 powołał do życia PlayWay SA, firmę skupioną na produkcji gier wysokiej jakości, a także na wspieraniu i rozwijaniu zespołów deweloperskich z innowacyjnymi pomysłami. Autor koncepcji sztandarowego produktu firmy: gry Car Mechanic Simulator, House Flipper oraz trzydziestu innych produkcji spółki. Odpowiedzialny za pełen proces tworzenia większości produkcji, począwszy od koncepcji gry, poprzez dobranie odpowiedniego składu zespołu, a skończywszy na wydaniu gry na rynkach światowych. W 2020 roku zarządza grupą PlayWay SA, złożoną z ponad 70 spółek tworzacych gry, oraz kilku zespołów wewnętrznych.

Piotr Garstecki - Scope Fluidics

Współzałożyciel Scope Fluidics. Profesor chemii oraz menadżer. Prowadził projekty naukowe i techniczne w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych, specjalizując się w fizyce miękkiej materii i technikach mikroprzepływowych. Pasjonat rozwoju organizacji i budowania wartości poprzez tworzenie technologii rozwiązujących ważne problemy w ochronie zdrowia.

Szymon Ruta - Scope Fluidics

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu grupami kapitałowymi, realizacji transakcji M&A oraz współpracy z rynkiem kapitałowym, w tym w pozyskiwaniu kapitału z instytucji międzynarodowych. W Scope Fluidics odpowiedzialny za pion finansowy, transakcje M&A oraz relacje inwestorskie.

Łukasz Bzdzion - Bioceltix

Prezes zarządu Bioceltix. Biotechnolog i biolog molekularny. Stażysta Medical College of Georgia, Center of Biotechnology and Genomic Medicine, Augusta USA. Absolwent studiów podyplomowych „Menadżer badań naukowych i prac rozwojowych”. W przeszłości związany z Instytutem Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda PAN we Wrocławiu i Wrocławskim Centrum Badań EIT+. Uczestnik Akademii GROWTH, prowadzonej przez Giełdę Papierów Wartościowych. Pomysłodawca i twórca Bioceltix.

Paweł Wielgus - Bioceltix

Członek zarządu Bioceltix, prezes zarządu funduszu inwestycyjnego Kvarko, inwestor w spółkach na wczesnym etapie rozwoju (m.in. Bioceltix, QNA Technology, SatRev, Green Zebras, Alphamoon). Mgr inż. biotechnologii (Politechnika Wrocławska), doktor nauk chemicznych (Politechnika Wrocławska), analityk finansowy (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu).  W przeszłości stypendysta międzynarodowego programu studiów doktoranckich International Max Planck Research School, beneficjent grantu badawczego Komitetu Badań Naukowych, konsultant naukowy i stażysta na Uniwersytecie Stanowym w Jackson, Mississippi oraz w Instytucie Fizyki Ciała Stałego im. Maxa Plancka w Dreźnie. Uczestnik licznych konferencji, warsztatów i sympozjów naukowych organizowanych m.in. przez uniwersytety w Palermo, Walencji, Helsinkach i Genewie. Autor wielu prac opublikowanych w wiodących czasopismach chemicznych o zasięgu międzynarodowym.

Albert Rokicki - Longterm Games

Inwestor giełdowy z ponad 20-letnim doświadczeniem, od 2011 roku, kiedy zainwestował po raz pierwszy w CD Projekt, skoncentrowany na branży gamingowej. Absolwent wydziału ekonomii Uczelni Łazarskiego w Warszawie ze specjalizacją w marketingu. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, fan sportu a w szczególności zawodowej koszykówki NBA.

Robert Ogłodziński - Longterm Games

Od ponad 20 lat związany z dziennikarstwem finansowym, od 2012 profesjonalnie z produkcją gier. Współtworzył m.in. Wiedźmina 3, Cyberpunk 2077 i kilkanaście gier niezależnych. Współpracował z Varsav Game Studios, Walkabout Games, Fuero Games, Klabater SA i innymi. Absolwent dziennikarstwa i ekonomii, wykładowca uniwersytecki. Członek Writers Guild of America, w 2015 nominowany do nagrody BAFTA Game Awards.

Adrian Przybylski - Longterm Games

Absolwent kierunku Finanse i Rachunkowość na Akademii Leona Koźmińskiego. Inwestor od 2013 roku, analityk fundamentalny specjalizujący się w wycenie spółek metodą DCF. W zespole Longterm obecny od 2014 r. Współautor raportu TOP 15 Poland. Swoje doświadczenie zdobywał w Open TFI i Deloitte Polska

Mateusz Wcześniak - Movie Games

Prezes Zarządu spółki publicznej Movie Games S.A.Członek Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego INC S.A., , członek organów nadzoru w spółkach kapitałowych działających w obszarze produkcji gier komputerowych i nowych technologii.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, uczestniczył w licznych specjalistycznych kursach z zakresu rynku kapitałowego, działalności instytucji finansowych w Polsce oraz wdrażania nowoczesnych metod zarządzania organizacją i zasobami ludzkimi w spółkach działających w branży nowych technologii.

Sanjeev Choudhary - Medinice

25 lat doświadczenia w zarządzaniu spółkami i w projektach fuzji i przejęć,
• Członek rad nadzorczych
• Przez 11 lat dyrektor inwestycyjny w norweskiej spółce Orkla ASA notowanej
na GPW w Oslo,
• Absolwent Politechniki Wrocławskie i studiów MBA.

M.D. Ph.D. Piotr Suwalski - Medinice

Kierownik Kliniki Kardiochirurgii Szpitala MSWiA
• Prezydent ISMICS (International Society for Minimally Invasive Cadiothoracic Surgery) członek komisji wytycznych European Society for Cardio-Thoracic Surgery
• Autor ponad 250 publikacji
• Pionier krioablacji migotania przedsionków 
w technice torakoskopowej.

Filip Jeleń - Pure Biologics

Założyciel i prezes Pure Biologics. Przedsiębiorca z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu naukowym i badawczo-rozwojowym, zarówno w Polsce, jak i w USA, oraz z ponad 8-letnim doświadczeniem w budowaniu nowych firm. Uzyskał doktorat z biochemii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz tytuł MBA z Polsko-Amerykańskiej Szkoły Biznesu. Wyszkolony w Instytucie Medycyny Molekularnej w Houston Medical Center, USA w laboratorium laureata Nagrody Nobla, prof. Murad. Obecnie kieruje działalnością biznesową i operacyjną dwóch firm zajmujących się opracowywaniem leków, koordynując zespoły 120 specjalistów i zarządzając ponad 220 mln zł dla ultra innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych.

Romuald Harwas - Pure Biologics

 • wiceprezes i dyrektor finansowy Pure Biologics S.A.
 • absolwent kierunku Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie
 • 25 lat doświadczenia w finansach w tym w spółkach publicznych w Polsce (TVN, LuxMed, Synektik) i za granicą (Australia - Bradken, Kanada - WPD Pharmaceuticals)
 • współpracuje z funduszami Bridge Alfa (partnerstwo prywatno-publiczne)
 • członek zarządów i rad nadzorczych spółek kapitałowych z ramienia funduszy venture capital
 • prywatnie ojciec bliźniaków, fan zabytkowych VW

Damian Gasiński - Pixel Crow Games

Damian Gasiński jest Prezesem Zarządu Pixel Crow Games, a także Chief Production Officerem w Pixel Crow Games oraz Movie Games. Wyprodukował największe sukcesy krytyczne i komercyjne Movie Games: The Beast Inside, Drug Dealer Simulator oraz Lust from Beyond (nagrodzony Nagrodą Publiczności jako Najlepsza Gra Niezależna podczas Digital Dragons 2021). Wszystkie tytuły w tygodniu premiery otrzymały od użytkowników platformy Steam średnią ocenę przekraczającą 90%.

W roku 2016 Damian dołączył do Movie Games, początkowo jako QA tester. Jego wyczucie designerskie oraz zdolności organizacyjne sprawiły, że szybko przejął stanowisko producenta przy kluczowych projektach spółki. Wkrótce nawiązał współpracę z legendą polskiej branży i założycielem Pixel Crow Maciejem Miąsikiem, który znalazł w Damianie godnego zaufania, utalentowanego partnera, któremu powierzył zarządzanie studiem.

Maciej Miąsik - Pixel Crow Games

Jeden z pionierów polskiej branży gier wideo. Projektant gier, programista, producent, dźwiękowiec. Współtwórca Electro Body, pierwszej polskiej komercyjnej gry na komputery PC. Pracował przy pierwszej polskiej grze - Fire Fight - dla giganta elektronicznej rozrywki - Electronic Arts. Na przełomie wieków tworzył serię gier przygodowych z żywymi aktorami, które podbijały rynki wszystkich kontynentów. Był szefem produkcji pierwszej części serii Wiedźmin. Obecnie zajmuje się tworzeniem projektów w mniejszej skali w ramach studia Pixel Crow, jest członkiem zarządu Movie Games S.A. oraz aktywnie zajmuje się edukacją branżową. Jest dyrektorem programowym komercyjnych kursów edukacyjnych dla branży gier - Game Dev School - organizowanych od 2014 roku. Od 2012 roku wykłada na Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz w Warszawskiej Szkole Filmowej, na kierunku Tworzenie Gier Wideo, który współtworzył. Członek rad programowych najważniejszych krajowych konferencji branżowych - GIC oraz Digital Dragons. Wieloletni niezależny ekspert Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego w Brukseli. Aktywnie działa w Fundacji Indie Games Polska.

Co otrzymujesz?

 • 10 wykładów prezesów spółek z możliwością zadania pytań
 • nagranie wideo ze wszystkich 11 wykładów plus nagrania wideo krótkich wywiadów z prezesami spółek
 • przerwy kawowe (kawa, herbata, soki, woda, ciastka)
 • 2 lunche
 • kolacja w sobotę
 • impreza z open barem w sobotę (alkohole: wódka, whiskey, wina, piwo bez ograniczeń!)

Cena: 800 zł brutto

Jeśli ktoś jest zdecydowany to prosimy o wpłatę poprzez Przelewy24 (e-przelew lub karta kredytowa) - LINK poniżej:

https://longterm.pl/uslugi/strona-glowna/56-bilet-na-konferencje-ks11.html

lub na konto:

ROCK INVEST Albert Rokicki

57 1160 2202 0000 0001 9390 3069

Bilet na konferencję nie zawiera noclegu.

Od września również na hasło „longterm” zniżka w Hotelu Airport Okęcie -10% od ceny dnia do końca września.

Do zobaczenia na konferencji - w końcu offline! 😀

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
 • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.