21 edycja badania SII — książka do wygrania

Jak co roku Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych rusza z Ogólnopolskim Badaniem Inwestorów. Dzięki niemu powstaje profil inwestorów indywidualnych w Polsce, poznawane są ich potrzeby i preferencje przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Przekazane opinie i uwagi służą następnie instytucjom rynkowym w ich działaniach.

Ankieta jest anonimowa i skierowana wyłącznie do inwestorów indywidualnych. Jej wypełnienie zajmie maksymalnie 10 – 15 minut. Wszyscy inwestorzy, którzy wypełnią ankietę, odpowiedzą na pytanie konkursowe na końcu ankiety i podadzą adres e-mail, mogą wygrać nagrodę: jedną ze 100 książek o tematyce inwestycyjnej.

Do badania możesz przystąpić przechodząc pod adres:
www.sii.org.pl/obi

Wśród pytań zamieszczonych w ankiecie pojawiają się również te dotyczące źródeł pozyskiwania informacji. Będziemy wdzięczni za docenienie naszej pracy i oddanie głosu na Longterm.pl w kategoriach:
- Najpopularniejszy kanał na Youtubie
- Najpopularniejszy blog inwestycyjny
- Najpopularniejsze fora internetowe
- oraz Najpopularniejsze grupy na Facebooku (głosowanie na grupę powiązaną z Longterm.pl: Inwestowanie długoterminowe na GPW)

Dziękujemy!

Wyniki poprzedniej 20 edycji przeprowadzonej między lipcem a październikiem 2022 r. możesz sprawdzić pod adresem:
https://www.sii.org.pl/15402/aktualnosci/badania-i-rankingi/wyniki-20-edycji-ogolnopolskiego-badania-inwestorow.html

Wyniki badania OBI 2023 zostaną ogłoszone na konferencji prasowej w tym roku i tak jak poprzednie raporty zostaną opublikowane na stronie www.sii.org.pl/obi.

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.