Dlaczego jesteśmy w 1992 roku? Przed nami 8 lat mocnych wzrostów na giełdzie

W 1992 roku polska giełda miała dopiero 2 rok swojego funkcjonowania i nasz rynek kapitałowy przypominał noworodka w porównaniu z dojrzałym już 32-latkiem jakim jest obecnie 😀

Chicago Bulls pokonali w finałach NBA Portland Trailblazers 4:2 i zdobyli swój 2 tytuł mistrzowski.

Najpopularniejszym przebojem muzycznym był "November Rain" zespołu Guns N' Roses 👇

Na świecie byliśmy rok po I wojnie wojnie w Zatoce Perskiej, kiedy to wojska koalicji prowadzonej przez USA odzyskały wolność i niepodległość Kuwejtu wypierając okupacyjne wojska irackie Saddama Husseina.

Najlepszym piłkarzem świata był wciąż Argentyńczyk - Diego Armando Maradona choć 2 lata wcześniej przegrał wraz z reprezentacją swojego kraju finał Mundialu z Niemcami, którzy wzięli rewanż za porażkę 4 lata wcześniej (Mexico 1986).

W Polsce Prezydentem był Lech Wałęsa - laureat pokojowej Nagrody Nobla a 3 lata wcześniej upadł komunizm i Polska przechodziła bolesne przemiany ustrojowe.

Zachęcam do obejrzenia mojej, pełnej argumentacji dlaczego 2023 rok bardzo przypomina mi 1992 👇

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.