Grupa Pracuj wybija przed wynikami.

Jutro Grupa Pracuj poda wyniki za I kwartał. Jeśli brać pod uwagę zachowanie kursu, to dziś była gra pod dobre wyniki, ale czy byki miały rację, tego dowiemy się wkrótce. Kurs GPP wyróżniał się podczas słabej sesji i urósł o 6,70% wybijając górą z konsolidacji trwającej od lutego. Jest to sygnał kontynuacji trendu wzrostowego trwającego od dołka z przełomu września i października. Były opór w okolicy 60 zł, jest teraz najbliższym wsparciem, a kluczowe wsparcie, to dolne ograniczenie konsolidacji 51-53 zł. W przypadku kontynuacji wzrostów, kolejne kluczowe opory można wyznaczyć w okolicy 65  i 72 zł, a następnie na ATH w okolicy 79 zł.

Interwał dzienny, wykres półtoraroczny:

Autor: Łukasz Popławski

Longterm.pl

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści.

Author image

Łukasz Popławski

Niezależny analityk techniczny.
czas czytania: 2 min.

Akcje ATrakcje: People Can Fly

czas czytania: 2 min.

Akcje ATrakcje: Kogeneracja

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.