Inwestowanie w 2013 proste jak nigdy

Jak w takim razie inwestować w tym roku, w którym pierwsze dwa kwartały z 90% prawdopodobieństwem będą recesyjnymi? Od dłuższego czasu jestem zdania iż jest pewna grupa spółek notowanych na naszej giełdzie, która wręcz na tym kryzysie korzysta. Często inwestorzy szukają tych najlepszych sektorów, które w danym czasie są najsilniejsze - w latach 2009-2012 takim sektorem była chemia. Teraz jednak atrakcyjność spółki nie zależy od przynależności do określonego sektora - musi spełniać tylko jeden bardzo istotny warunek, o którym napisałem w moim bezpłatnym raporcie pt. "Inwestowanie nigdy nie było prostsze". Te wybrane spółki będą zyskiwały na wartości nawet pomimo ewentualnych spadków na szerokim rynku czyli będą nawet lepszym zabezpieczeniem niż kontrakt spadkowy na WIG20! Darmowy raport Już 09.01.2013 wysłałem raport do subskrybentów darmowego newslettera. Każdy kto jeszcze nie jest subskrybentem może to zrobić w każdej chwili, tak aby otrzymać bezpłatny raport - będzie on dostępny za darmo tylko do końca miesiąca czyli do jutra do godz. 24 00. Aby zapisać się na darmowy newsletter należy podać imię (nazwisko jeśli się chce) lub nicka oraz swój adres email po prawej stronie tego bloga w banerze "ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTER" Zapraszam również do obejrzenia mojego najnowszego video bloga z 30.01.2013: Aktualnosci.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Recenzja ze spotkania z Michałem Stopką

czas czytania: 5 min.

CD Red Projekt

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.