Recenzja ze spotkania z Michałem Stopką

Jednak w odróżnieniu od temperatury na zewnątrz, na sali panowała bardzo gorąca atmosfera, głównie dzięki osobistej charyzmie i talentowi prowadzącego. Michał na początku spotkania zapytał kilka osób (w tym mnie) o powód dla którego przybyli na wykład. Jeden z przepytywanych uczestników, rozpoznał mnie i wymienił mojego bloga jako jednego z tych które regularnie czyta, co było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem już na samym wstępie imprezy. Kiedy Michał skierował pytanie w moim kierunku odpowiedziałem że „przede wszystkim chciałbym się czegoś nowego nauczyć od bardziej doświadczonego kolegi po fachu, i to człowieka mającego, jak mało kto, doświadczenie w pracy w wielkiej instytucji finansowej jak ING OFE, posiadającej tak wielkie aktywa liczone w dziesiątkach miliardów złotych”. Resztę mojej relacji ze spotkania z inwestorem i analitykiem niezależnym - Michałem Stopką można przeczytać na jego blogu: http://www.michalstopka.pl/albert-rokicki-longterm-znany-bloger-fundamentalny-recenzja-ze-spotkania-z-michalem-stopka-w-warszawie/ Zachęcam do odwiedzania bloga Michała Stopki, który dzieli się bardzo wartościową wiedzą zdobytą przez 13 lat doświadczeń na polskim rynku kapitałowym, pracując między innymi dla ING OFE.

http://www.michalstopka.pl

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 5 min.

Co dalej z WIG20? czyli coś dla kontraktowców

czas czytania: 1 min.

Inwestowanie w 2013 proste jak nigdy

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.