Konferencja "Akademia Inwestorki"

Będę miał ogromną przyjemność wystąpić w aż 3 panelach podczas zbliżającej się konferencji "Akademia Inwestorki", organizowanej przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet a której patronem został portal Longterm oraz GPW.  

Najpierw o 10:00 poprowadzę zamknięte warsztaty z inwestowania, potem o 11:00 mój wykład o inwestowaniu w spółki dywidendowe jako alternatywie dla mieszkań na wynajem i w końcu o 11:45 wezmę udział w debacie na temat PPK wraz z prezesem PPK Portal - Robertem Zapotocznym.

Oprócz moich wykładów i panelu dyskusyjnego odbędzie się też spotkanie ze mną, jako autorem książki "Longterm. Jak inwestować na giełdzie i osiągnąć zysk" wydanej przez PWN w 2017 roku.

Jest też możliwość wzięcia udziału w warsztatach dodatkowo płatnych - mój warsztat o inwestowaniu w spółki dywidendowe i nie tylko, startuje w piątek o 10:00 (szczegóły na stronie konferencji <<LINK>>

Do zobaczenia na konferencji!

Z inwestorskim pozdrowieniem!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.