Photon odzyskuje energię?

Photon Energy to spółka, która znakomicie radziła sobie podczas wojennej bessy. Od lutego była w trendzie wzrostowym rosnąc z około 6 złotych do około 17 złotych podczas sierpniowego szczytu. Od tego szczytu rozpoczęła się korekta spadkowa. Zakończyła się ona 27 września i przez około miesiąc czasu kurs poruszał się w konsolidacji. Podczas dzisiejszej sesji doszło do wybicia z tej konsolidacji, co sygnalizuje możliwość powrotu do wzrostów. Po przebiciu szczytu w okolicy 12,10 zł, kolejny ważny opór może być teraz w okolicy 14 zł, a kluczowy opór to oczywiście szczyt w okolicy 17 zł. Były opór w okolicy 12,10 zł jest teraz najbliższym wsparciem. Kolejne jest na 11,50 zł a następne w okolicy 11 zł. Kluczowe wsparcie to okolica 10,50 zł, gdzie mamy dolne ograniczenie konsolidacji. Jeśli zostanie ono przebite, to próba odwrócenia trendu zostanie zanegowana i kurs może powrócić do trwających od sierpnia spadków.

Interwał dzienny, wykres trzymiesięczny:

Autor: Łukasz Popławski

Longterm.pl

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści.

Author image

Łukasz Popławski

Niezależny analityk techniczny.
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.