Promocja Cyber Monday z mega bonusami na abonament Longterm!

Dziś z okazji "Cyber Monday" ogłaszamy wielką wyprzedaż programu szkoleniowego Longterm Mastermind wraz z mega bonusami!

Dołącz do naszego programu Mastermind i uzyskaj gotowy kurs, złożony z 13 szkoleniowych nagrań wideo, dostęp do bazy wycen DCF ponad 100 spółek z polskiej giełdy oraz uzyskaj wsparcie profesjonalistów w inwestowaniu przez 7 kolejnych miesięcy.

BONUS #1 wcześniejszy dostęp do programu (miesiąc gratis):

Jeśli dołączysz do nas dzisiaj to otrzymasz 13 nagrań wideo z kursu podstawowego, bazę wycen ponad 100 spółek metodą DCF oraz dołączysz do programu natychmiast, uzyskując wstęp na pierwszy webinar edukacyjny, który poprowadzimy już w czwartek (01.12.2022) o 20:00 i na każdy kolejny, co tydzień aż do końca czerwca 2023 roku - po każdym spotkaniu otrzymasz nagranie wideo.

MEGA BONUS #2 abonament Longterm.pl gratis:

Pakiet Silver - 1 miesiąc abonamentu Longterm Gratis (wartość: 332,50 zł!)

Pakiet Gold - 6 miesięcy abonamentu Longterm Gratis (wartość: 1995 zł!)

Pakiet Platinum - 9 miesięcy abonamentu Longterm Gratis (wartość: 2992 ,50 zł!)

Pakiet Mega VIP - 12 miesięcy abonamentu Longterm Gratis (wartość: 3990 zł!)

Pakiet Giga VIP - 15 miesięcy abonamentu Longterm Gratis (wartość: 4987,50 zł!)

UWAGA: Propozycja uczestnictwa w naszym programie z mega bonusami w postaci abonamentów Longterm i wcześniejszego dostępu do programu mija dzisiaj o północy!LINK do strony gdzie można zamówić dostęp do programu:

Longterm Mastermind
Najpopularniejszy w Polsce blog o inwestowaniu przedstawia dziesiątą edycję MEGA PROJEKTU - Longterm Mastermind - Elitarna grupa inwestorów – dzieląca się najbardziej skrywaną wiedzą
Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.