Przegląd rynku akcji, surowców i kryptowalut

DZIŚ po krótkiej przerwie spowodowanej obecnością na konferencji Invest Cuffs w Krakowie, poprowadzę tradycyjny LIVE z omówieniem aktualnej sytuacji na rynku akcji, surowców i kryptowalut - te ostatnie traktuję jak coraz bardziej istotny wskaźnik wyprzedzający nastrojów.

Omówię główne indeksy: S&P 500, Nasdaq z USA, niemiecki DAX, francuski CAC40 i oczywiście polskie WIG, WIG20, MWIG40 i SWIG80 a także przyjrzę się KGHM, Dino, CD Projektowi i bankom. Z surowców wezmę na tapet miedź i srebro (znaczenie dla KGHM), złoto i ropę. Rzucę okiem też na bitcoin i ethereum.

Po prezentacji odbędzie się sesja pytań do mnie - LINK do transmisji na żywo poniżej (wideo jest dostępne pod tym samym linkiem):

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.