Ranking najlepszych 18 spółek po wynikach za I półrocze 2014

Po dogłębnej analizie raportów finansowych, wypowiedzi przedstawicieli firm oraz performancu kursów na giełdzie, jak co kwartał przygotowuje raport z rankingiem 18 najlepszych według mnie polskich spółek. Raport po wynikach kwartalnych to 42 strony ze wstępem, oraz analizami 18 wyselekcjonowanych przeze mnie spółek, pod względem zarówno fundamentalnym jak i technicznym (są wykresy, poziomy docelowe, sugerowane stop lossy). Choć największą wagę przywiązuje wciąż do analizy fundamentalnej czyli wyników finansowych, to nie lekceważę absolutnie analizy technicznej, która jest ważnym, dodatkowym wsparciem. Co kwartał staje przed krytycznymi decyzjami odnośnie składu rankingu - spółki, które rozczarowały wynikami otrzymują żółtą kartkę, albo nawet w skrajnych przypadkach, są eliminowane od razu z elitarnego zestawienia (czerwona kartka). Tym razem skład opuszczą 3 spółki, które mocno rozczarowały oczekiwania inwestorów zarówno swoimi wynikami finansowymi, jak i zachowaniem kursu na giełdzie. W inwestowaniu na giełdzie nie ma bowiem żadnych sentymentów - z resztą jak w każdym innym biznesie. Każdy kto wykupi roczny abonament na moje komentarze giełdowe i dostęp do portfela inwestycyjnego otrzymuje na powitanie ostatni raport po wynikach za I kwartał, oraz każdy kolejny jaki przygotuje aż do końca wygaśnięcia abonamentu. A ten kolejny raport po wynikach za całe pierwsze półrocze tego roku, będzie dostępny już w ten weekend! Będzie to już mój 11 raport kwartalny (jak ten czas szybko leci!) - pierwszy który wydałem dotyczył wyników za cały 2011 rok i kilka spółek jest w rankingu od samego jego początku czyli od 3 lat! Więcej szczegółów dotyczących abonamentu Longterm.pl (codzienne komentarze, dostęp do portfela inwestycyjnego, dostęp do forum VIP, raporty z rankingiem 18 najlepszych spółek gratis) znajdziesz po wejściu w poniższy link: shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html

650x292_2 (1)

Dostępny jest raport z rankingiem 18 najlepszych spółek po wynikach za I kwartał 2014 roku – każdy aktywny abonent otrzymuje go gratis, jako uzupełnienie i wsparcie do abonamentu! Mało tego, każdy kolejny raport otrzymuje się gratis aż do wygaśnięcia abonamentu! Kolejny raport już w najbliższą niedzielę ale już dzisiaj możesz zapoznać się z poprzednim - za I kwartał 2014 roku. Abonament Longterm.pl można zakupić w każdej chwili, korzystając z bezpiecznego systemu płatności on-line Dotpay.pl - można płacić e-przelewem lub kartą kredytową. Jeśli ktoś preferuje tradycyjny przelew bankowy, to po wejściu w poniższy link podane jest numer rachunku (na samym dole strony): shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą - kontakt w stopce poniżej. Zapraszam do obejrzenia wystąpienia video, w którym przedstawiam moje argumenty za wielką hossą pokoleniową w Polsce:

Pozdrawiam Albert „Longterm” Rokicki

IMG_1824

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych Kanał Youtube: https://www.youtube.com/user/alrokas Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/longtermblog Email: kontakt@longterm.pl Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 6 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 01-05.09.2014

czas czytania: 3 min.

Jak decyzja ECB wpłynie na polski rynek?

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.